A to miła niespodzianka. Samsung Galaxy J7 2017 właśnie dostał Androida Pie

Aktualizacje do nowej wersji Androida to jeden z tych aspektów, o których lubię dla Was pisać najbardziej. Producenci wiedzą, że wydawanie kolejnych łatek i nowych wersji systemu to wabik, który skutecznie pozwala utrzymać przy sobie wielu klientów, dlatego też dokładają starań, by nawet wiekowe smartfony wciąż dostawały aktualizacje. Ot, choćby takie, jak Samsung Galaxy J7 2017.

Jot-siódemka to jedno z ciekawszych urządzeń w niższej półce średniej, które debiutowało w 2017 roku. Zresztą, przez dość długi czas można było natknąć się na to urządzenie w ofertach operatorów, co zdaje się potwierdzać, że telefon cieszył się sporym zainteresowaniem klientów. Na jego wyposażenie składa się m.in. 5,5-calowy ekran Super AMOLED (Full HD), Exynos 7870 oraz 3 GB pamięci RAM.

Reklama

Recenzja Samsunga Galaxy J7 2017 – niska cena, spore możliwości

Sporym plusem jest też obecność modułu NFC oraz całkiem sensowny aparat główny z pojedynczym, 13-Mpix oczkiem ze światłem f/1.7. Co ciekawe, miłośnicy zdjęć selfie mogą liczyć dokładnie na taką samą liczbę megapikseli. Smartfon z logo Samsunga debiutował z Androidem 7 Nougat, czyli wersją, o której mało kto już pamięta ;) Gdzieś po drodze przyszła aktualizacja do Androida Oreo, a dziś stało się to, na co użytkownicy tego modelu czekali od dłuższego czasu.

Miło mi Was poinformować, że dla polskich użytkowników, którzy korzystają z oprogramowania na region XEO, została udostępniona aktualizacja, która przynosi Androida Pie, nakładkę OneUI oraz łatki zabezpieczeń z maja. Soft już wcześniej został wydany m.in. w Hiszpanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a teraz trafia do Polski. Jego oznaczenie to J730FXXU4CSF1. Paczka waży 1004 MB, więc przed rozpoczęciem pobierania upewnijcie się, że jesteście w zasięgu WiFi lub macie jeszcze do wykorzystania sporo transferu na dane.

Czy Wasze urządzenia poinformowały Was już o możliwości pobrania Androida Pie dla Samsunga Galaxy J7 2017? A może macie smartfon z brandem jednego z operatorów i również widzicie aktualizację? Dajcie znać w komentarzach.

Za informację o dostępności aktualizacji dziękujemy Czytelnikowi Sławkowi :)