Samsung Galaxy J5 (2017) wyceniony we Francji | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy J5 (2017) wyceniony we Francji

Dołącz do dyskusji 0

W zeszłym roku rodzina J w dużej mierze wyrobiła dla Samsunga świetne wyniki finansowe. Nie powinno więc dziwić, że producent postanowił odświeżyć te urządzenia, a wraz z nimi Galaxy J5 (2017), który właśnie doczekał się swojej wyceny na francuskim Amazonie.

Przypomnijmy tu pokrótce, że jeśli plotki potwierdzą się, to Samsung Galaxy J5 (2017) zaskoczy nas całkiem zgrabnie skomponowaną specyfikacją techniczną. Mówi się o ekranie AMOLED, który posiadać będzie przekątną 5,2 cala, pracując w rozdzielczości HD. Nad płynnym działaniem Androida ma czuwać ośmiordzeniowy Exynos 7870.

Urządzenie ma posiadać 2 GB pamięci RAM i 16 GB miejsca na dane użytkownika, rzecz jasna, z możliwością rozbudowy dzięki zastosowaniu kart SD o pojemności do 256 GB. Wiemy też, że producent najpewniej zastosuje matrycę 13-megapikselową, zarówno na froncie jak i jako optykę główną, oraz że smartfon posiadać będzie baterię o pojemności 3000 mAh.

A jak jest z tą ceną? Francuski Amazon rzekomo wycenił J5-tkę na 279 Euro, czyli mniej więcej ~1160 złotych. Szczerze mówiąc, mam mieszane uczucia zwłaszcza przez wzgląd na rzekome zastosowanie zaledwie 2 GB pamięci RAM. Pamiętajmy jednak, że póki co bazujemy wyłącznie na plotkach. Nie będę zdziwiony, jeśli akurat ta informacja nie potwierdzi się podczas oficjalnego debiutu smartfona.

W tej cenie – kupilibyście?

źródło: Slashleaks, Phonearena

*na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy J5 (2016)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona