Mamy pierwsze informacje na temat Samsunga Galaxy C9 | Tabletowo.pl

Mamy pierwsze informacje na temat Samsunga Galaxy C9

Dołącz do dyskusji 0

Nie musieliśmy wcale długo czekać na kolejne doniesienie, potwierdzające istnienie Galaxy C9. Smartfon trafił na testy do Indii i przy okazji zdradził co nieco na swój temat.

Jak łatwo skojarzyć, doniesień z Indii najczęściej dostarcza nam Zauba. Tak samo jest i tym razem. W jej bazie pojawił się smartfon o oznaczeniu kodowym SM-C9000, którym bez żadnej wątpliwości jest Galaxy C9. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, jaką przekątną będzie miał wyświetlacz w tym modelu.

Dość zaskakująco, Samsung zdecydował się na 5,7-, a nie 6-calowy ekran. Spodziewaliśmy się bowiem sytuacji analogicznej, jak w przypadku Galaxy A9 i Galaxy A9 Pro – a te, jak wiemy, mają panele o przekątnej 6 cali (5,7-calowy otrzymał Galaxy A8 i Galaxy A8 2016).

W dodatku jest jeszcze jeden problem: wśród Galaxy C jest już jeden smartfon z 5,7-calowym wyświetlaczem i jest nim oczywiście Galaxy C7. Najprawdopodobniej więc Zauba musiała się pomylić i nadchodząca nowość otrzyma jednak ekran o większej przekątnej.

Samsung SM-C9000 (Galaxy C9) w Zauba

Samsung SM-C9000 (Galaxy C9) w Zauba

Wciąż czekamy na informacje, dotyczące pozostałej specyfikacji Galaxy C9 –  ale skoro machina przecieków już ruszyła, powinny one do nas dotrzeć lada chwila.

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy C5

Źródło: Zauba

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona