Potwierdza się, że Galaxy C10 będzie pierwszym smartfonem Samsunga z podwójnym aparatem | Tabletowo.pl

Potwierdza się, że Galaxy C10 będzie pierwszym smartfonem Samsunga z podwójnym aparatem

Dołącz do dyskusji 0

Samsung jako jeden z nielicznych nadal nie ma w swoim portfolio smartfona z podwójnym aparatem. Wkrótce się to jednak w końcu zmieni, ponieważ właśnie potwierdziło się, że Galaxy C10 będzie pierwszym urządzeniem Koreańczyków z Południa, wyposażonym w to rozwiązanie.

Niektórym może się wydawać dość „dziwnym”, że Samsung w pierwszej kolejności zastosuje podwójny aparat w nie-flagowcu, a w dodatku dostępnym wyłącznie na kilku rynkach (mówi się bowiem, i najprawdopodobniej tak się stanie, iż Galaxy C10 trafi wyłącznie do sklepów w Chinach i Indiach). Trzeba jednak pamiętać, że rozwiązanie to już spowszechniało i nie jest niczym „awangardowym”.

Z drugiej strony, na podwójny aparat jest co najmniej kilka „patentów”, więc nie należy spodziewać się jakichś wymyślnych „bajerów” w Galaxy C10. „Fajerwerki” dostaniemy dopiero w nadchodzącym Galaxy Note 8, który podobno ma mieć obiektyw, umożliwiający potrójny zoom optyczny (co w relatywnie „chudej” konstrukcji jest nie lada wyzwaniem).

Wracając jednak do Galaxy C10. Obejrzeć możecie go sobie na poniższym filmie, ja tylko zwrócę uwagę na jeden element, a mianowicie dodatkowy przycisk na lewej (patrząc od przodu) krawędzi, poniżej klawiszy do regulacji głośności. Jak sugeruje serwis źródłowy (i o czym mówiło się już wcześniej), ma on być dedykowany wirtualnemu asystentowi Bixby, znanemu z flagowych Galaxy S8 i Galaxy S8+.

Dowiadujemy się też, że Galaxy C10 ma mieć 5,5-calowy wyświetlacz i wymiary 152,5×74,8×7,68 mm. Dokładniejszą specyfikację powinniśmy poznać jednak już niedługo.

Źródło: Pricebaba

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona