Ważne

Czy Samsung Galaxy C10 będzie pierwszym urządzeniem producenta z podwójnym aparatem? To prawdopodobne

Samsung posiada bardzo bogate portfolio, jeśli mowa o urządzeniach mobilnych. Mamy flagowe „eski”, jest elegancka, aspirująca do miana średniej klasy wyższej linia A i wydajna rodzina J, jednak wiele wskazuje na to, że na tym apetyt firmy się nie skończy. Nowe smartfony, tym razem przynależące do rodziny C, są rzekomo coraz bliżej.

Z linią C jest poniekąd tak jak z Yeti. Niby każdy o niej słyszał, ale jednak mało kto miał ze smartfonami z tej linii „namacalny kontakt”. A przecież Samsung Galaxy C7 Pro czy C9 Pro były przyjęte przez rynek całkiem dobrze. Pewnego rodzaju poszlaką, dlaczego taki stan rzeczy ma miejsce, może być ograniczenie w globalnej dostępności smartfonów z tej linii. Czy tak samo będzie i tym razem?

Niestety, ale zdaniem SamMobile wiele wskazuje na to, że tak. Przynajmniej w początkowym modelu dystrybucji na jaki zdecyduje się Samsung. Urządzenia z napisem „C10” na pudełku mają zadebiutować w Chinach oraz Indiach. Na dziś dzień operujemy wręcz szczątkowymi informacjami o specyfikacji technicznej tych urządzeń, jednak warto zwrócić uwagę na ilość pamięci RAM.

Jeśli rewelacje SamMobile potwierdzą się, to zarówno model C10 jak i C10 Plus mają dostać aż 6 GB RAM-u. To więcej, aniżeli może zaoferować Samsung Galaxy S8 czy S8+. Generalnie rzecz ujmując, z artykułu wybrzmiewa raczej pozytywny wydźwięk dla tych wszystkich, którzy liczą na „coś więcej”, aniżeli zwykłego średniaka.

Oliwy do ognia dorzucił na Twitterze użytkownik mmddj_china, który udostępnił nawet rzekomą wizualizację Galaxy C10. Wynika z nich także to, że urządzenie może być nie tylko pierwszym smartfonem Samsunga z 6 GB RAM, ale także i z podwójną optyką główną.

Sercem smartfona ma być Snapdragon 660, mówi się także o wsparciu dla asystenta Bixby, choć w chwili obecnej trudno jednoznacznie powiedzieć, czy producent zdecyduje się na umieszczenie dedykowanego przycisku na obudowie, czy też Bixby po prostu będzie wchodzić w skład systemu operacyjnego.

źródła: mmddj_china na Twitterze, droidholic.com, SamMobile

*na zdjęciu Samsung Galaxy C7 Pro

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona