Samsung zaszalał! Opłacalne okazje na słuchawki Galaxy Buds Live i smartwatch Galaxy Watch 3

Pod koniec roku można trafić na naprawdę korzystne obniżki cen elektroniki. Bohaterami najnowszych promocji Samsunga są słuchawki Galaxy Buds Live oraz zegarek Galaxy Watch 3. W tych cenach warto!

Galaxy Buds Live za 449 złotych + 4 miesiące Tidala

449 złotych – tyle po podliczeniu kosztów wydamy na słuchawki Samsung Galaxy Live, jeśli skorzystamy z aktualnej promocji Samsunga. Wystarczy kupić je u jednego z partnerów handlowych firmy (w Media Expert za 649 złotych) i wypełnić formularz zgłoszeniowy, by dostać cashback na konto w wysokości 200 złotych. Do tego dostaniemy kod na 4 miesiące Tidala bez opłat.

Samsung Galaxy Buds Live

Żeby otrzymać zwrot, trzeba poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, na co mamy czas go 2 grudnia, załączając dowód zakupu i wpisując numer konta bankowego. Po pozytywnej weryfikacji, powinniśmy dostać cashback na konto w czasie 14-17 dni.

Również kod na Tidal zostanie przesłany nieco później – w ciągu 10 dni roboczych od akceptacji formularza. Tidal Premium będzie można aktywować do końca marca 2021 roku.

Promocja potrwa do 29 listopada, ale warto się pospieszyć, gdyż środki przeznaczone na promocję są ograniczone i mogą skończyć się wcześniej.

Dokładniejsze informacje znajdziecie w Regulaminie i na stronie promocji.

Galaxy Watch 3 za 1399 zł

Podobna promocja jak na Galaxy Buds Live, dosięgła także zegarki Galaxy Watch 3. Jeśli zarejestrujemy zakup smartwatcha, który w najtańszej wersji kosztuje 1899 złotych, możemy zyskać 500 złotych zwrotu na konto, po uprzedniej rejestracji zakupu.

Samsung Galaxy Watch 3

Zegarki biorące udział w promocji to:

Ich ceny różnią się, w zależności od wersji kolorystycznej i rozmiaru tarczy.

Czas promocji ograniczony jest do 29 listopada. Potem mamy czas na zarejestrowanie urządzenia do 2 grudnia, dołączając do formularza dowód zakupu i podając numer seryjny smartwatcha, a wypadku zegarka z LTE – numer IMEI. Cashbacku możemy się spodziewać w terminie 14-17 dni.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie promocji i w Regulaminie.

Zarówno Galaxy Buds Live, jaki i Galaxy Watch 3 są sprzętami relatywnie nowymi, więc nie doczekały się jeszcze stałych obniżek cen. Okazja w postaci cashbacku jest pewnie jedną z nielicznych, które pozwalają na zaopatrzenie się w te urządzenia taniej.