Samsung Galaxy Active 2 z aktualizacją dla użytkowników WhatsApp

Za kilka dni miną dwa miesiące, odkąd na nadgarstku noszę Samsunga Galaxy Watch Active 2. Miło jest widzieć, że producent ciągle rozwija jego możliwości o przydatne z punktu widzenia użytkowników funkcje. Tym razem aktualizacja przeznaczona jest głównie dla tych, którzy namiętnie korzystają z aplikacji WhatsApp.

Zacznijmy jednak od tego, że najnowsza aktualizacja przeznaczona jest dla obu rozmiarowych wersji Galaxy Active 2 – 40 mm i 42 mm. Oznaczona jest numerem, odpowiednio R830XXU1BTA1 i R820XXU1BTA1. Aktualizacja nie pojawiła się natomiast dla zegarka w wersji LTE (eSIM), nad czym nieco ubolewa Kuba, który jest w posiadaniu właśnie takiego modelu.

Najnowsze oprogramowanie już dość standardowo wprowadza pomniejsze poprawki oprogramowania, ale nie tylko.

Rzeczona aktualizacja powinna przypaść sporej grupie użytkowników Samsunga Galaxy Active 2 ze względu na wprowadzenie funkcji, która pozwala wyświetlać bezpośrednio na zegarku zdjęcia przesyłane przez komunikator WhatsApp. Dotychczas pojawiała się jedynie ikona, po kliknięciu której zdjęcie wyświetlało się na ekranie telefonu. Mamy zatem do czynienia z małą, ale przydatną aktualizacją – a jakby nie było, z WhatsApp korzysta ponad 1,6 miliarda osób na całym świecie, więc grupa docelowa jest wręcz ogromna.

 

Jeśli aktualizacja nie wyskoczyła Wam automatycznie, możecie się udać do aplikacji Galaxy Wearable i z jej poziomu sprawdzić dostępność – powinna już tam na Was czekać.

źródło: PhoneArena