Samsung Galaxy A9 zaoferuje znacznie lepszą specyfikację niż pozostałe modele serii A | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy A9 zaoferuje znacznie lepszą specyfikację niż pozostałe modele serii A

Dołącz do dyskusji 0

Premiera kolejnych modeli serii Galaxy A nadchodzi wielkimi krokami. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się sporo odnośnie trzech smartfonów, tj. A3, A5 i A7 drugiej generacji, teraz natomiast do sieci trafiły kolejne informacje na temat nowego urządzenia o nazwie A9. Co wyróżni tego Samsunga na tle pozostałych telefonów oferowanych w sprzedaży?

Samsung Galaxy A9 zostanie wyposażony przede wszystkim w 5,5- lub 6-calowy ekran (pojawiają się rozbieżne informacje na ten temat) o bardzo dobrej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, typowej dla przedstawicieli wyższej średniej półki. Na pewno licznemu gronu osób tak duży wyświetlacz przypadnie do gustu.

Kolejną istotną sprawą jest użyty procesor. Otóż szykowana nowość będzie napędzana przez Snapdragona 620 z grafiką Adreno 510 – cztery rdzenie ARM Cortex A72 i cztery rdzenie ARM Cortex A53 przełożą się na zadowalającą płynność. Do kompletu zostaną dodane 3 GB RAM. Przynajmniej pod względem wydajności nadejdą spore zmiany na lepsze – oby tym razem Qualcomm zadbał o mniejszą ilość wydzielanego ciepła przez SoC.

Nadchodzącą premierę Samsunga Galaxy A9 potwierdza wysłanie testowych egzemplarzy do centrów badawczo-rozwojowych azjatyckiego giganta. Znając życie, pod koniec tego miesiąca lub na początku grudnia Koreańczycy oficjalnie zaprezentują nowe pokolenie smartfonów serii A.

samsung-galaxy-a9-zauba

Samsung Galaxy A9 ma mieć również aparat 16 Mpix, kamerkę 5 Mpix, 32 GB pamięci wbudowanej, Androida 5.1.1 Lollipop oraz LTE. Niestety cena pozostaje bliżej nieznana, ale zapewne w Polsce osiągnie poziom dwóch tysięcy złotych. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na dalsze wieści.

*na zdjęciu Samsung Galaxy S6 Edge Plus

źródło: Zauba przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona