Samsung Galaxy A9 Pro w kolejnym przecieku

To już drugi przeciek na temat Samsunga Galaxy A9 Pro. Poprzednim razem jego istnienie zasugerował fakt, że Koreańczycy pracują nad oprogramowaniem sprzętowym dla modelu o nazwie kodowej SM-A9100. Najnowsze doniesienie zdaje się potwierdzać, że jego premiera zbliża się coraz większymi krokami.

Tym razem Samsung Galaxy A9 Pro pojawił się w bazie indyjskiej Zauby, która rejestruje przesyłki do i z tego kraju. Trzy egzemplarze smartfona trafiły tam na testy, zaś jedna dodatkowa sztuka przeznaczona jest na cele rozwojowe, badawcze oraz diagnostyczne. Z poniższej tabeli po raz kolejny dowiadujemy się, że urządzenie oznaczone jest nazwą kodową SM-A9100 oraz że zostało wyposażone w 6-calowy wyświetlacz.

Samsung Galaxy A9 Pro Zauba

To na razie wszystkie informacje, jakie posiadamy na temat Samsunga Galaxy A9 Pro. Z uwagi jednak, że będzie on, podobnie jak model „podstawowy”, czyli Galaxy A9, przeznaczony na rynek chiński, możemy się spodziewać, że wkrótce trafi do agencji certyfikującej TENAA, która zawsze zdradza najważniejsze parametry każdego urządzenia.

Na obecną chwilę trudno więc przewidzieć, jakie zmiany planuje Samsung w Galaxy A9 Pro. W tym przypadku spodziewane byłoby m.in. zastosowanie nowszej wersji oprogramowania, czyli Androida 6.0 Marshmallow (lub od razu 6.0.1). Pozostałe parametry w Galaxy A9 są bardzo dobre, dlatego też nie przychodzi mi więcej pomysłów do głowy, co mogłoby zostać ulepszone.

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy A9

Źródło: SamMobile