Samsung Galaxy A5 2017 za 899 złotych? Niemożliwe? A jednak! | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy A5 2017 za 899 złotych? Niemożliwe? A jednak!

Dołącz do dyskusji 0

Jak podają porównywarki cenowe, za Galaxy A5 2017 trzeba aktualnie zapłacić ~1500 złotych. Nadarza się jednak właśnie okazja, żeby kupić ten smartfon za 899 złotych, naturalnie z oficjalnej polskiej dystrybucji. Nie wierzycie? Zaraz się przekonacie, że jak najbardziej da się to zrobić.

Komputronik nie jest wyjątkiem i również sprzedaje Galaxy A5 2017 za tyle, co większość sklepów, czyli za 1498 złotych. Sklep postanowił jednak przecenić jedną z wersji kolorystycznych na 1099 złotych, czyli aż o 399 złotych! Zapewne zdążyliście się zorientować, o który wariant dokładnie chodzi – tak, o Peach Clous, czyli różowy.

Zapewne część z Czytelników przestała w tym momencie czytać, ponieważ smartfon w takim kolorze raczej nie jest adresowany do męskiej klienteli, ale z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić go swojej lepszej połówce. Zwłaszcza, że da się to zrobić jeszcze taniej, aniżeli za 1099 złotych – można zaoszczędzić kolejne dwie stówki.

Jak? Najpierw trzeba kupić Galaxy A5 2017 za 1099 złotych, a następnie w dedykowanej aplikacji Samsung Members zgłosić ten fakt producentowi. Po 30 dniach w programie aktywuje się specjalny kod, za pomocą którego dostaniecie zwrot (w gotówce) w wysokości 200 złotych. Koniec końców za smartfon wyjdzie Wam więc jedyne 899 złotych, co jest propozycją nie do przebicia – wszakże mówimy tu o nówce sztuce z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Polecamy również:

Recenzja Samsunga Galaxy A5 2017 – średniaka, który chciałby rywalizować z flagowcami

Kup jeden z tych smartfonów Samsunga, a dostaniesz zwrot nawet 400 złotych w gotówce

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona