Nie musieliśmy długo czekać - teraz Samsung Galaxy A5 (2017) potwierdza swoją specyfikację - Tabletowo.pl

Nie musieliśmy długo czekać – teraz Samsung Galaxy A5 (2017) potwierdza swoją specyfikację

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj, w kolejnym przecieku, swoją specyfikację potwierdził Galaxy A7 (2017). Dzisiaj robi to jego mniejszy, ale wcale nie gorzej wyposażony brat – Galaxy A5 (2017).

Specyfikacja, z którą zaraz się zapoznacie, wydaje się już ostateczna. Taki zestaw parametrów, w kontekście nowej a-piątki, pojawia się bowiem już od dłuższego czasu. W dodatku do premiery smartfona pozostało niewiele czasu i nic nie wskazuje na to, aby miały zajść jakieś znaczące zmiany w kwestii konfiguracji sprzętowej.

Dlatego możemy się spodziewać, że Samsung Galaxy A5 (2017) zaoferuje 5,2-calowy, pokryty szkłem 2.5D Gorilla Glass 4. generacji wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD, aparat 16 Mpix z f/1.9 zarówno na przodzie, jak i tyle oraz czytnik linii papilarnych, zatopiony w klawiszu Home.

Samsung Galaxy A5 (2017) będzie się też mógł pochwalić wodoszczelną obudową, spełniającą normę IP68 (czyli dokładnie taką samą, jak flagowe Galaxy S7 i  Galaxy S7 Edge). Producent zdecydował się także zastosować USB Typu C oraz akumulator o pojemności 3000 mAh (wcześniej mówiło się o 3300 mAh). W poniższej tabeli wspomina się również o Dual SIM, ale w Polsce nie powinniśmy się spodziewać takiej wersji.

Tabletowo.pl Nie musieliśmy długo czekać - teraz Samsung Galaxy A5 (2017) potwierdza swoją specyfikację Android Plotki / Przecieki Samsung Smartfony

Specyfikacja Samsunga Galaxy A5 (2017)

Rynkowy debiut Samsunga Galaxy A5 (2017) zaplanowany jest – podobno – na 2 stycznia 2017 roku.

Źródło: The Android Soul

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona