Samsung dostarczył na rynek 10 milionów Galaxy Note 3 w dwa miesiące - Tabletowo.pl

Samsung dostarczył na rynek 10 milionów Galaxy Note 3 w dwa miesiące

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung dostarczył na rynek 10 milionów Galaxy Note 3 w dwa miesiące Ciekawostki Nowości Samsung

Ledwie po miesiącu dostępności Samsunga Galaxy Note 3 urządzenie to zostało sprzedane w ilości aż pięciu milionów sztuk na całym świecie. Dziś, po nieco ponad dwóch miesiącach od rynkowego debiutu tabletofonu, słyszymy o 10 milionach. Niech Was jednak te duże liczby nie zwiodą – nie jest to bowiem liczba sprzedanych produktów, a dostarczonych na rynek. Ile koreański koncern sprzedał Galaxy Note 3 w dwa miesiące – tego konkretnie nie wiadomo.

Mimo wszystko Samsung ma powody do zadowolenia. Galaxy Note pierwszej generacji osiągnął poziom 10 milionów egzemplarzy na rynku dopiero po dziewięciu miesiącach dostępności. W przypadku drugiej generacji modelu było już sporo lepiej (bo po czterech miesiącach od premiery), ale w dalszym ciągu nie aż tak dobrze, jak teraz.

Jak słusznie zauważa redaktor GSMArena, szkoda, że to 10 milionów sztuk dostarczonych na rynek nie zostało rozbite na szczegółowe informacje odnośnie dostępności modelu z Exynos 5, czyli N9000 oraz ze Snapdragonem 800 – N9005.

Ciekawe ile sztuk Galaxy Note 3 jest dostępnych w Polsce i ile z nich powędrowało do końcowych użytkowników.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona