Ważne

5 milionów sztuk Samsunga Galaxy Note 3 sprzedanych w miesiąc

5 milionów sztuk Samsunga Galaxy Note 3 sprzedanych w pierwszym miesiącu

Październik był pierwszym miesiącem dostępności najnowszej generacji tabletofonu koreańskiego Samsunga w Polsce. Galaxy Note 3, bo o nim mowa, zadebiutował w naszym kraju pierwszego października w cenie 2999 złotych (teraz można go nabyć już za ok. 2600 złotych). Nieco wcześniej trafił na półki sklepowe w ważniejszych dla Samsunga krajach. Jakkolwiek by nie było, miesiąc dostępności modelu na świecie już minął. A wraz z nim przyszedł kolejny sukces koncernu.

Koreańskie media w postaci Hankooki cytują szefa Samsung Mobile, który miał powiedzieć, że producent w ciągu pierwszego miesiąca dostępności, sprzedał już pięć milionów sztuk Galaxy Note 3.

Jak przypomina redaktor GSMArena, Galaxy Note pierwszej generacji zajęło pięć miesięcy, by na rynek trafiło pięć milionów sztuk urządzenia. Z kolei Galaxy Note 2 w ciągu pierwszego miesiąca dostępności trafił do trzech milionów klientów końcowych (pięć milionów sprzedało się w dwa miesiące). W sumie, Samsung sprzedał już ponad 38 milionów obu generacji Galaxy Note.

Samsung Galaxy Note 3 okazuje się wielkim hitem i sugeruje, że rynek tabletfonów jest na dobrej drodze rozwoju. Ciekawe jak będzie się kształtował poziom sprzedaży modelu do końca bieżącego roku. I jaki procent wszystkich sprzedanych tabletofonów będą stanowiły Samsungi Galaxy Note, bo to – chyba się ze mną zgodzicie – bardzo interesująca kwestia.

Wyprzedzając Wasze ewentualne pytania – recenzja Samsunga Galaxy Note 3 pojawi się już niebawem. Aktualnie ostro go torturuję ;) Jeśli macie jakieś pytania – śmiało!

źródło

Komentarze

 • barwniak

  Z tego co wiem to Note 3 ma 802.11ac WiFi. Gdyby Pani miała router ac fajnie było by zobaczyć ile realnie wyciąga.
  Prosty test, do routera z gigabit Ethernet podłączyć po LAN-ie komputer i przetestować kopiowanie dużych i małych plików w tą i tamtą stronę.

  • marek

   jestem ciekawy jak prezentuje się nowy układ dźwiękowy, czyli kompletny test audio: nagrywanie i jakość filmów, dyktafon, oraz odtwarzanie muzyki, tylko litości nie MP3 a FLAC lub WAV

 • aaa

  Szkoda, że ucichło o mniejszej wersji Note.

 • Azawakh

  No to ja czekam na test Note3 i dla mnie jest ważniejsza jego funkcjonalność, możliwości, cena niżeli to jak on się sprzedaje. Owszem można wiedzieć, że sprzedał się w tyłu czy tyłu sztukach ale czy to ma jakieś większe znaczenie niż tylko forma ciekawostki? Dla mnie jako użytkownika Note 3 może sprzedać się w jednym egzemplarzu i ważne jest tylko to, żebym ją z niego był zadowolony bo za niego zapłaciłem.

 • TheMatrixan

  Chciałbym się dowiedzieć ile wytrzymuje na baterii?

 • MikQ

  Ciekawe na innej stronie i na fb piszą ,że sprzedali 7 milionów

 • Bolo

  Wystarczy poczytac na Amazonie opinie klientow co sadza o nowym produkcie od Samsunga z ‘regionalna blokada’ ;)

 • mich

  czekamy na recenzje

 • perez

  Mnie najbardziej interesuje wydajność w grach. Wybierz coś z http://www.games4android.pl Jest tam kilka bardziej wymagających tytułów. Dzięki

 • mati

  Mój egzemplarz Note’a 3 ma problemy z WiFi. Komfortowo mogę z niego korzystać tylko w domu, wszystkie miejsca typu galerie, hot spoty na mieście mogę sobie darować. A nie jest to wina mocy sygnału, bo mój poprzedni iPhone5 dawał radę. Czy to reguła dla tego modelu czy dostałem trefną sztukę?

  • andy

   Mój note 3 nie ma tego problemu. Połączenie z wi fi gdziekolwiek (i w biurze w pracy) działa bez zarzutu. Telefon nie brandowany.

  • Nie działa Ci WiFi jako WiFi czy jako jakieś usługi>
   .
   Na mieście, galeriach, itd, masz często dostepny tylko port 53, 80 i 443, pamietasz o tym?
   .
   Co Ci pokazuje WiFi Analyzer?

   • mati

    Właśnie byłem w galerii, strzałka od Analyzera nawet nie drgnie, choć w teorii zasięg bardzo dobry. Żadna strona się po prostu nie wczytuje.

 • michalsz

  Polecam kanał Roberta Nawrowskiego a szczególnie http://youtu.be/InqTDbmKdGo na kanale znajdziecie dużo ciekawych informacji o serii galaxy i nie tylko

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona