Samsung aktualizuje Galaxy Tab 8.9 LTE z Plusa - Tabletowo.pl

Samsung aktualizuje Galaxy Tab 8.9 LTE z Plusa

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung aktualizuje Galaxy Tab 8.9 LTE z Plusa Nowości Samsung

Podczas gdy wszyscy posiadacze tabletów pracujących w oparciu o starsze wersje systemu operacyjnego Android wyczekują możliwości aktualizacji do Androida 4.0, Samsung postanowił uraczyć posiadaczy jednego z modeli aktualizacją oprogramowania. Z informacji ujawnionych na Twitterze można wnioskować, że chodzi o Androida 3.2, aczkolwiek może to być równie dobrze jakaś mniejsza poprawka. Mowa o tabletach Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE zakupionych w sieci Plus.

Z profilu polskiego oddziału Samsunga na Twitterze (który ostatnio stał się skarbnicą wiedzy, podobnie jak Facebook; możecie nas śledzić w obu serwisach: Twitter, Facebook) dowiadujemy się, że urządzenia z Plusa mogą zaktualizować posiadacze tabletów z następującymi wersjami oprogramowania: P7320XXLC4, P7320POLLC1, P7320XXLB3 oraz P7320XXLC4.

Swoją drogą, ciekawe ile przyjdzie nam czekać na nadejście Androida 4.0 dla 8,9-calowego tabletu koreańskiego producenta… W Kanadzie aktualizacja już się rozpoczęła – nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie poczekać.

A tak się złożyło, że Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE gości u mnie w testach, więc jeśli macie jakieś pytania dotyczące tego tabletu – dajcie znać.

Dzięki Szczepan za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona