Samsung ma już 20 Brand Store’ów w Polsce. Właśnie otwarto najnowszy, na Mokotowie | Tabletowo.pl

Samsung ma już 20 Brand Store’ów w Polsce. Właśnie otwarto najnowszy, na Mokotowie

Dołącz do dyskusji 0

Samsung nie próżnuje, jeśli chodzi o rozbudowę sieci firmowych salonów w Polsce. W warszawskiej Galerii Mokotów otworzono dzisiaj nowy Brand Store, 20. w kraju i czwarty w stolicy.

Brand Store’y Samsunga to miejsca, w których można zobaczyć i przetestować najnowsze urządzenia producenta. Wśród nich znajdują się flagowy phablet Galaxy Note 8 czy smartwatch Gear S3. Sami możemy przekonać się, czy dane urządzenie nam odpowiada, jak leży w, czy na ręce.

Z okazji otwarcia kolejnego firmowego salonu, przewidziano promocje, w których można taniej zakupić wspomniane wyżej sprzęty mobilne, ale również i inne urządzenia koreańskiego producenta – na przykład zakrzywiony monitor gamingowy, odkurzacz typu handstick czy nawet piekarnik. Decydując się na zakup dysku SSD T5, klienci otrzymają możliwość wygrawerowania na nim dowolnego napisu.

Samsung Brand Store w Galerii Mokotów znajduje się na poziomie „zero” przy parkingu od ul. Wołoskiej. To czwarty salon firmowy tego producenta w Warszawie.

Kto się wybiera?

źródło: materiały prasowe

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona