S4B prezentuje 24 magazyny dla tabletu BlackBerry PlayBook

W sklepie BlackBerry AppWorld pojawiły 24 nowe magazyny dla multimedialno-biznesowego tabletu BlackBerry PlayBook. Ich autorem jest firma S4BB, której bogate portfolio obejmuje aplikacje dedykowane wszystkim platformom mobilnym.

Gazety i czasopisma dla tabletu PlayBook oferowane są w wielu popularnych kategoriach, których zawartość zainteresuje czytelników. Są to jedzenie, marketing, nauka, nowoczesne technologie, podróżowanie, gotowanie i wiele innych. Miesięczna opłata za każdy z magazynów wynosi tylko 0,99 dolarów. Do zakupu przekonuje intuicyjny interfejs graficzny oraz przynajmniej 30 pełnych zdjęć artykułów wchodzących w skład każdego wydania. Płatności wewnątrz aplikacji dokonywane są za pomocą integralnego mechanizmu sklepu AppWorld, więc nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo naszego konta i środków.

Magazyny od S4BB są kompatybilne nie tylko z tabletem PlayBook z oprogramowaniem w wersji PlayBook OS 2.0, ale także nowym systemem BlackBerry OS 10, którego premiera rynkowa ma mieć miejsce na początku przyszłego roku.

via CrackBerry