S Note na tablecie Samsung Ativ Smart PC (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

S Note na tablecie Samsung Ativ Smart PC (wideo)

Strona serwująca nowinki technologiczne, FundHost.com, udostępniła filmik dotyczący jednego z tabletów serii Ativ Smart firmy Samsung.  Możemy na nim zobaczyć, że działający pod systemem Windows 8 Ativ Smart PC ma zostać wyposażony w aplikację S Note, dobrze znaną z urządzenia Galaxy Note 10.1. Program ten służy zarówno do tworzenia nowych plików tekstowych, grafik, jak i przeglądania plików PDF z możliwością dodawania własnych adnotacji.

Prezentacja dotyczy interfejsu oraz najważniejszych funkcji aplikacji, takich jak rozpoznawanie pisma odręcznego, tworzenie notatek, obrazków czy różnych okolicznościowych kartek. Całość zdaje się być łatwa w obsłudze, zarazem posiadając rozbudowane funkcje. Mimo że dzięki systemowi Windows 8 dostępnych będzie wiele innych tego typu programów, to jednak jest to miły gest ze strony producenta wobec użytkowników.

Tabletowo.pl S Note na tablecie Samsung Ativ Smart PC (wideo) Aplikacje Nowości Samsung

Na filmiku można również zauważyć, że tablet będzie miał miejsce na schowanie rysika S-Pen, dzięki któremu korzystanie z aplikacji będzie równie przyjemne jak na Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 2 i Galaxy Note. Jednocześnie warto zauważyć, że uwzględnienie rysika nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem – już przy prezentacji serii Ativ Smart na targach IFA 2012 została udostępniona informacja, że zarówno Smart PC, jak i jego brat – Smart PC Pro, mają być wyposażone w 11-calowe ekrany, które wspierają obsługujący 1024 poziomy nacisku rysik S-Pen.

Przy okazji warto przypomnieć sugerowane ceny tabletów w Polsce:
– Samsung Smart PC (XE500T1C): 2999 zł,
– Samsung Smart PC Pro (XE700T1C): 3499 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona