Wielkie machiny ruszyły: rozpoczęła się masowa produkcja iPhone'a 8 20

Wielkie machiny ruszyły: rozpoczęła się masowa produkcja iPhone’a 8

Wielu miało (i dalej ma) poważne wątpliwości czy Apple zdoła wyprodukować iPhone’a 8 na tradycyjną konferencję firmy planowaną zwykle na wrzesień. W końcu w jubileuszowym smartfonie pojawi się sporo nowości, które wymagają wielu zmian na poziomie produkcyjnym. Jest jednak nadzieja, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Co prawda niektórzy analitycy wieszczą, że Apple ma poważne problemy z ciągłością łańcucha dostaw części, które są niezbędne do składania nowych iPhone’ów, jednak z drugiej strony dochodzą nas słuchy, że nie będzie to miało wpływu na datę premiery smartfona.

Zgodnie z tym, co przekazuje godny zaufania informator, który już nieraz przekazywał sprawdzone szczegóły dotyczące nadchodzących urządzeń, masowa produkcja iPhone’a 8 już się rozpoczęła.

Oznacza to, że iPhone 8 jest na dobrej drodze do wrześniowego debiutu. Jeśli twitterowe przecieki nie wydają się Wam zbyt wiarygodne, zawsze można zasugerować się prognozom finansowym samego Apple. Producent spodziewa się aż 12-procentowego wzrostu zysków w następnym kwartale, co byłoby płonną nadzieją, gdyby nowy iPhone miał się nie pojawić.

Wielkie machiny ruszyły: rozpoczęła się masowa produkcja iPhone'a 8 21
Prawdopodobny wygląd iPhone’a 8 (grafika)

Tak jak zapowiedział informator, kiedy produkcja smartfona ruszy pełną parą, zaczną pojawiać się kolejne przecieki dotyczące nowego telefonu od Apple. Choć firma stara się pilnie strzec swoich tajemnic, a część z informacji, które przedostają się do mediów wydaje się być kontrolowana, nie ma możliwości, żeby producent monitorował każdego człowieka zaangażowanego w proces powstawania i sprzedaży iPhone’a 8.

Ktoś w końcu zacznie „sypać”.

źródło: @OnLeaksphoneArena