Rozpoczęła się międzynarodowa sprzedaż Meizu MX4 Pro | Tabletowo.pl

Rozpoczęła się międzynarodowa sprzedaż Meizu MX4 Pro

Dołącz do dyskusji 0

W pierwszym tygodnia grudnia informowaliśmy Was, że nawet 6,7 mln ludzi wyraziło chęć zakupienia MX4 Pro. Dowiedzieliśmy się, że już możliwe jest zamawianie wydajnego phabletu poprzez sklep oppomart.

Na horyzoncie jest co prawda już MX5, ale nie umniejsza to MX4 Pro, który ma świetną specyfikację, a nawet czytnik linii papilarnych w przycisku Home, jak w iPhone 5S. Warto też nadmienić, że mTouch jest pokryty szkłem szafirowym, a jego czas reakcji to zaledwie 0,5 sekundy.

Cena, jaką trzeba zapłacić za wariant 16 GB to 441,78 euro, co z kolei przekłada się na około 1870 zł. Jeżeli chodzi o model z 32 GB pamięci wewnętrznej, to cena wzrasta do około 2000 zł.

Gwoli przypomnienia sercem MX4 Pro jest układ Samsunga – Exynos 5430 (4x Cortex-A15 2 GHz i 4x Cortex-A7 1,5 GHz). CPU ma do dyspozycji 3 GB pamięci RAM, a użytkownik 16 GB lub 32 GB. Za grafikę odpowiada Mali-T628, który ma 6 rdzeni. System, pod kontrolą którego pracuje MX4 Pro, to Android w wersji 4.4 wzbogacony o nakładkę Flyme OS 4, która całkowicie odmienia wygląd oprogramowania.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona