Ważne

6,7 mln osób chce wstępnie kupić MX4 Pro, a Meizu niedługo pokaże jeszcze MX4 z… Ubuntu

Meizu to bardzo ciekawy chiński producent, a jego MX4 jest bardzo interesującą propozycją. Zbliża się jednak jego następca, MX5 i, według przecieków, ma być jeszcze lepszym produktem. Nie wolno jednak zapominać, że firma ta ma w swojej ofercie jeszcze jeden niezwykle interesujący model wzbudzający ogromną ciekawość wśród potencjalnych klientów – MX4 Pro. Co więcej, na początku roku poznamy prawdopodobnie jeszcze inną nowość: smartfona z Ubuntu.

Meizu MX4 Pro to 5,5-calowy phablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 1536 x 2560 pikseli. Za moc odpowiada w nim 8-rdzeniowy procesor Exynos 5430 oraz 3 GB pamięci RAM. Znajdziemy w nim również czujnik linii papilarnych, 20,7-megapikselowy aparat, łączność LTE oraz baterię o pojemności 3350 mAh. Jego cena to 2499 juanów. Pewnie dlatego cieszy się dużą popularnością w Chinach i zostało złożonych już 6,7 mln zamówień na ten phablet. Oczywiście nie oznacza to, że każde zamówienie zostanie zrealizowane, ale wynik i tak jest imponujący.

Warto wspomnieć, że Meizu zamierza również pokazać MX4 z Ubuntu, a poniżej jest zdjęcie przedstawiające to urządzenie:

Meizu MX4 Ubuntu

Komentarze

 • Wolę, aby rozwijało się takie Meizu i Honor, wkroczyło Ubuntu i się w ten sposób “działo” niż kolejne puderniczki od szajsunga za 2-3k…

  • esior

   Yhm, to jak teraz skomentujesz informację “Cena, jaką trzeba zapłacić za wariant 16 GB to 441,78 euro, co z kolei
   przekłada się na około 1870 zł. Jeżeli chodzi o model z 32 GB pamięci
   wewnętrznej, to cena wzrasta do około 2000 zł.”. Do tego cło, podatek…. Puderniczka – już nie, ale cena została.

   • No, odwala im. Ale nie wiemy do końca co i za co… ale jeśli to ma być nowa fala marketingu, to może zostaniemy przy Kruger und Matz ; )

 • Łukasz Łągiewka

  Również jestem ciekaw telefonów z Ubuntu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona