Przyjrzyjcie się dobrze różowej wersji Samsunga Galaxy S8+, bo u nas jej nie dostaniecie | Tabletowo.pl

Przyjrzyjcie się dobrze różowej wersji Samsunga Galaxy S8+, bo u nas jej nie dostaniecie

Dołącz do dyskusji 0

Samsung potwierdził, że będzie oferować model Galaxy S8+ w specjalnym kolorze Rose Pink. Niektórzy poczują się jednak zawiedzeni informacją, że w Polsce różowego S8+ nie kupimy. Ta wersja kolorystyczna jest limitowana i przeznaczona tylko na rynek tajwański, Korei Południowej i kilku innych.

Firma mówi, że szósty kolor Galaxy S8+ został zainspirowany naturą, tworząc poczucie jedności i płynności pomiędzy szkłem i metalem, które są użyte w obudowie smartfona. Rose Pink określono też jako wyrafinowaną i nowoczesną edycję, która przyczynia się do podkreślenia estetyki Galaxy S8+.

Niektórzy żartują sobie, że Samsung wprowadził nowy kolor, bo chciał dostosować obudowę do ekranów OLED, które w niektórych wypadkach zakłamywały nieco wyświetlaną przez nich biel. Jej odcień był odrobinę przesunięty właśnie w stronę różu lub czerwieni, co częściowo zostało rozwiązane stosowną aktualizacją.

Różowa wersja kolorystyczna zostanie wyłożona na półki sklepowe jutro, jedynie w wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej, i – jak na razie – tylko na Tajwanie i w Korei Południowej. Trafi też na inne wybrane rynki w późniejszym terminie.

Galaxy S8 i S8+ dostępne są w kolorach Midnight Black, Orchid Gray, Arctic Silver, Coral Blue i Maple Gold (ten ostatni również u nas nie do zdobycia).

źródło: Samsung, Sammobile, tablety.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona