Różowy Samsung Galaxy Note nadchodzi - Tabletowo.pl

Różowy Samsung Galaxy Note nadchodzi

Tabletowo.pl Różowy Samsung Galaxy Note nadchodzi Ciekawostki Nowości Samsung

Niedługo po oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy Note przedstawiciele koreańskiego producenta zawali znać, że zależy im, by na swoim najnowszym urządzeniu skupić uwagę nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Kwestią czasu było więc pojawienie się kolejnych wersji kolorystycznych modelu. Po standardowej czarnej obudowie jakiś czas później przyszła pora na białą. Ale to jeszcze nie wszystko. Jaki kolor stereotypowo kojarzy Wam się z kobietami? Różowy? No to już macie odpowiedź na pytanie jaki będzie kolejny kolor obudowy, w jakim będzie dostępny Galaxy Note.

Różowy Samsunga Galaxy Note (lub jakikolwiek inny tablet/smartfon)? Ja podziękuję… Zwłaszcza, gdy pomyślę, że rysik S Pen może być takiego samego koloru… (tak, tak, różowy to mój „ulubiony” kolor ;)).

Wyprzedzając pytanie, które na pewno by się pojawiło: wszystkie osoby czekające na zamieszczenie recenzji Samsunga Galaxy Note przepraszam, że tak długo muszą na nią czekać. Postaram się opublikować ją najpóźniej jutro.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona