Różowy Samsung Galaxy Note na razie w Korei - Tabletowo.pl

Różowy Samsung Galaxy Note na razie w Korei

Tabletowo.pl Różowy Samsung Galaxy Note na razie w Korei Nowości Samsung

Odkąd Facebook wprowadził Timeline dla wszystkich, częściej rzucają mi się w oczy osoby, które dopiero co polubiły profil Tabletowo.pl w tym serwisie. Co ciekawe, ostatnio dołącza do nas coraz więcej kobiet, co mnie osobiście bardzo cieszy. I właśnie wszystkim przedstawicielkom płci pięknej dedykuję ten wpis. Nie bez powodu ;)

Przez ostatnie dwa miesiące w sieci pojawiało się dość sporo informacji dotyczących Samsunga Galaxy Note w różowej wersji kolorystycznej. Początkowo były to wyłącznie spekulacje, które później przerodziły się w oficjalne wieści podczas targów CeBIT w Hanowerze, gdzie zagraniczne redakcje miały możliwość pobawienia się atrapą urządzenia. Wciąż jednak nie wiedzieliśmy kiedy ten tabletofon trafi do sprzedaży. Do dziś.

Samsung poinformował, że na rodzimym rynku, tj. w Korei, różowy Galaxy Note zadebiutuje na półkach sklepowych 9 kwietnia, czyli dziś. Na temat dostępności sprzętu w pozostałych częściach świata na chwilę obecną nic nie wiadomo.

Urządzenie, w którym różowy jest nie tylko przedni panel i obudowa, ale także i rysik S Pen, stworzone jest właśnie dla mnie. Bez dwóch zdań ;) (no nie lubię różowego, no…)

Tabletowo.pl Różowy Samsung Galaxy Note na razie w Korei Nowości Samsung

Samsung Galaxy Note to tabletofon wyposażony w 5,3-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,4GHz, aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, GPS, rysik S Pen oraz Androida 2.3 Gingerbread z nadchodzącą aktualizacją do 4.0 Ice Cream Sandwich. Recenzję modelu znajdziecie pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona