Ważne

Różowy Samsung Galaxy Note debiutuje na CeBIT 2012

samsung galaxy note różowy

Wraz z prezentacją Galaxy Note, Samsung zapowiadał, że sprzęt pojawi się na rynku w kilku wersjach kolorystycznych. Nie ujawnił od razu o jakie chodzi, postanowił trochę potrzymać nas w niepewności. I tak, jakiś czas temu okazało się, że oprócz czarnej wersji modelu, będziemy mieli do czynienia także z białą. Ale jako że Samsung uśmiecha się także do kobiet, stworzył z myślą właśnie o nas różowego Galaxy Note. Wiedzieliśmy o tym już co prawda od miesiąca, ale dopiero teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona.

Różowego tabletofona można znaleźć na stoisku Samsunga na CeBIT 2012 w Hanowerze. I mimo tego, że nie jest to działające urządzenie, a wyłącznie atrapa, jest zapowiedzią rychłego pojawienia się w sklepach – na razie nie wiadomo czy trafi także do Polski.

samsung galaxy note różowy

Jak widać na powyższych zdjęciach, zarówno tylna obudowa, jak i ramka wokół ekranu – wszystko jest w kolorze różowym. Poniżej znajdziecie krótkie wideo przedstawiające urządzenie w nowej wersji kolorystycznej:

Obecnie w Niemczech można kupić Galaxy Note za ok. 500 euro – cena różowego modelu będzie na pewno stała na tym samym poziomie (oferuje przecież te same parametry techniczne co wersja czarna i biała). Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie urządzenie trafi do sprzedaży.

Pojawienie się różowego Galaxy Note na CeBIT 2012 jest doskonałą okazją, by przypomnieć wszystkim, że wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet ;)

źródło

Komentarze

 • Dawid

  To trochę szowinistyczne, utożsamiać kobietę z kolorem różowym, czyż nie?

  Trochę blacharstwem zalatuje ;)

  • Osobiście nie lubię różowego :P
   Ale wyobrażasz sobie mężczyznę śmigającego z różowym smartfonem w ręce? ;)

   • jankov

    Idealny do różowego krawata. Ja tam bym kupił. :D

  • TheRaceManiac

   Tak, przecież to jest niebywała dyskryminacja! Do więzienia ich!

   Co do telefonu, na mój gust trochę brzydki, ale azjatki raczej lubią tego typu kolory (mam takie wrażenie). Nie wiem jak inne kobiety.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona