Różowy Samsung Galaxy Note debiutuje na CeBIT 2012 - Tabletowo.pl

Różowy Samsung Galaxy Note debiutuje na CeBIT 2012

Tabletowo.pl Różowy Samsung Galaxy Note debiutuje na CeBIT 2012 Nowości Samsung

Wraz z prezentacją Galaxy Note, Samsung zapowiadał, że sprzęt pojawi się na rynku w kilku wersjach kolorystycznych. Nie ujawnił od razu o jakie chodzi, postanowił trochę potrzymać nas w niepewności. I tak, jakiś czas temu okazało się, że oprócz czarnej wersji modelu, będziemy mieli do czynienia także z białą. Ale jako że Samsung uśmiecha się także do kobiet, stworzył z myślą właśnie o nas różowego Galaxy Note. Wiedzieliśmy o tym już co prawda od miesiąca, ale dopiero teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona.

Różowego tabletofona można znaleźć na stoisku Samsunga na CeBIT 2012 w Hanowerze. I mimo tego, że nie jest to działające urządzenie, a wyłącznie atrapa, jest zapowiedzią rychłego pojawienia się w sklepach – na razie nie wiadomo czy trafi także do Polski.

Tabletowo.pl Różowy Samsung Galaxy Note debiutuje na CeBIT 2012 Nowości Samsung

Jak widać na powyższych zdjęciach, zarówno tylna obudowa, jak i ramka wokół ekranu – wszystko jest w kolorze różowym. Poniżej znajdziecie krótkie wideo przedstawiające urządzenie w nowej wersji kolorystycznej:

Obecnie w Niemczech można kupić Galaxy Note za ok. 500 euro – cena różowego modelu będzie na pewno stała na tym samym poziomie (oferuje przecież te same parametry techniczne co wersja czarna i biała). Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie urządzenie trafi do sprzedaży.

Pojawienie się różowego Galaxy Note na CeBIT 2012 jest doskonałą okazją, by przypomnieć wszystkim, że wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona