Rozdzielczość 2560×1440 pikseli w ekranie smartfona to mało? Poznajcie BenQ F55 | Tabletowo.pl

Rozdzielczość 2560×1440 pikseli w ekranie smartfona to mało? Poznajcie BenQ F55

Dołącz do dyskusji 0

Pewnie pamiętacie jeszcze Sony Z5 Premium, która ostatnio trafiła w moje ręce i własnie ją dla Was testuję. Smartfon ten zaprezentowano na targach IFA, które odbyły się we wrześniu w Berlinie. Był to pierwszy, więc i jedyny na świecie smartfon z ekranem 4K. Był, bo już niedługo może nie być jedynym.

f55_fornt2

Kolejny raz strona Red Dot design awords zdradza nam informacje o nowym smartfonie. Tym razem jest to BenQ F55, który ma być prawdopodobnym następcą modelu F52. Najnowsze dziecko BenQ ma być stworzone dla ludzi, którzy lubią dzielić się materiałami wideo. Sugeruje to nawet napis pod ekranem smartfona – „VIDEO STREAMING”. Urządzenie ma mieć wyświetlacz, który ma mieć rozdzielczość… 3840 × 2160 pikseli (4K2K) i aparat z możliwością nagrywania wideo z prędkością 60 klatek na sekundę. Materiały wideo będą nagrywane w formacie XAVC, który ma ułatwiać ich przechowywanie, edytowanie i pozwalać na wydłużenie czasu nagrywania.

benq f55

Niestety serwis, który pierwszy zauważył ten telefon, czyli liliputing, nie podaj żadnych informacji na temat dostępności, daty premiery ani ceny urządzenia. Strona Red Dot także nie zdradza więcej szczegółów, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na premierę modelu.

Źródło: liliputing, Red Dot 21

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona