Rovio zapowiada Angry Birds Stella. Premiera jesienią - Tabletowo.pl

Rovio zapowiada Angry Birds Stella. Premiera jesienią

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Rovio zapowiada Angry Birds Stella. Premiera jesienią Aplikacje Nowości

Początek roku 2014 był dla firmy Rovio dość trudnym okresem. Po tym, jak jej flagowa seria gier nieoczekiwanie znalazła się w centrum „afery szpiegowskiej„, co doprowadziło do bojkotu firmy przez sporą rzeszę klientów, mogło się wydawać, że będzie chciała na chwilę odpocząć od tematu wściekłych ptaków. Nic bardziej mylnego.

Po raz kolejny okazało się bowiem, że trzeba czegoś więcej niż złej prasy, by zmusić Rovio do odesłania serii Angry Birds na dawno zasłużoną emeryturę. Jej kolejna część, nosząca tytuł Angry Birds Stella, trafi do sprzedaży już jesienią tego roku. Niestety, producent nie zdradził jeszcze z jakiego typu grą będziemy mieli do czynienia. Wiadomo jedynie, że oprócz tytułowej Stelli poznamy w niej całą plejadę nowych postaci, obdarzonych bardziej wyrazistymi charakterami, a sama gra będzie kładła dużo większy nacisk na fabułę niż miało to miejsce w poprzednich częściach. Można więc śmiało założyć, że Angry Birds Stella będzie stanowić jakąś wariację na temat wracających ostatnio do łask gier przygodowych.

Oficjalnie wiadomo już za to, że nowa pozycja w katalogu Rovio przybędzie otoczona całą świtą dodatków, takich jak książki, animacje i zabawki.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona