Rok darmowego HBO GO dla obecnych i nowych klientów Orange Love | Tabletowo.pl

Rok darmowego HBO GO dla obecnych i nowych klientów Orange Love

Dołącz do dyskusji 0

Choć niedawno HBO GO zostało „uwolnione” i by zyskać dostęp do filmów oraz seriali nie trzeba wiązać się umową z żadnym operatorem, a wystarczy wykupić subskrypcję bezpośrednio w serwisie VoD, to czasem skorzystanie z oferty dostawcy usług internetowych może okazać się opłacalne. Orange kusi promocją, w której do pakietu Orange Love dorzucany jest bezpłatny dostęp do HBO GO na 12 miesięcy.

Promocja skierowana jest głównie do nowych klientów Orange Love. Warunkiem skorzystania z niej jest skorzystanie z jednego z dwóch scenariuszy:

  • zakupienie pakietu składającego się z 4 usług: Internetu domowego, telewizji Orange TV, abonamentu komórkowego i telefonu domowego (99 zł/mies.),
  • zakup zestawu 3 usług: internetu LTE 4G, telewizji i abonamentu komórkowego.

Umowy obowiązujące w powyższych zestawach podpisywane są na dwa lata. Nie ma jednak obaw, że po roku bezpłatnego HBO GO nasze rachunki nagle wzrosną przez automatycznie odnawiający się pakiet telewizji VoD. Po zakończeniu promocyjnych 12 miesięcy, zarówno kanały HBO jak i dostęp do HBO GO zostaną wycofane, chyba, że klient wyrazi chęć ponownej ich aktywacji – oczywiście od tej pory wiążącej się z kosztami.

Z oferty mogą skorzystać też ci, którzy już korzystają z pakietu Orange Love, ale żeby zyskać HBO GO na rok, muszą oni dokupić jedną z usług wchodzących w skład pakietu lub zmienić technologię dostępu do internetu na światłowód.

źródło: Orange dzięki GSMonline

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona