RIM: BlackBerry Playbook dostanie BlackBerry 10 | Tabletowo.pl

RIM: BlackBerry Playbook dostanie BlackBerry 10

Dołącz do dyskusji 0

Cóż, tej informacji nie można z czystym sercem nazwać „newsem”, albowiem nie jest niczym nowym. Odkąd pojawiły się pierwsze wzmianki o nadchodzącym nowym systemie operacyjnym firmy Research In Motion, BlackBerry 10, wiedzieliśmy, że aktualizację otrzymają nie tylko najnowsze smartfony spod znaku jeżyny, ale również tablet BlackBerry Playbook. Na którymś etapie zostało to oficjalnie potwierdzone przez producenta, lecz, najwyraźniej w imię coraz bliższej premiery nowego oprogramowania, RIM postanowił zapewnić obecnych posiadaczy urządzenia, że na pewno będą mogli je pobrać i zainstalować.

„Wielokrotnie dzieliliśmy się informacją, że nasz pierwszy smartfon z BB10 będzie dostępny pod koniec 2012 roku i zapewniamy, że nie zmieniliśmy zdania. Jakiś czas po premierze oprogramowania wprowadzimy je również na Playbooki.”

Tak więc, jeżeli się martwiliście, że cykl życiowy Waszego jeżynkowego tabletu wkrótce dobiegnie końca, możecie odetchnąć. Aktualizację otrzymacie, ale co w niej będzie i jakie nowe funkcje zyska Playbook, wciąż pozostaje sekretem znanym wyłącznie pracownikom Research In Motion. W BlackBerry 10 spodziewamy się ujrzeć nie tylko nowy, bardziej przejrzysty interfejs użytkownika, ale również szereg funkcjonalności mających umożliwić oprogramowaniu konkurencję gigantów rynku: Android i iOS.

Tablet BlackBerry Playbook niedawno otrzymał aktualizację oprogramowania do wersji Playbook OS 2.0. Więcej na jej temat przeczytacie w naszej recenzji, natomiast samo urządzenie poznacie bliżej dzięki lekturze jego testu.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona