Revolut szykuje nowy (płatny) plan Metal dla wymagających użytkowników | Tabletowo.pl

Revolut szykuje nowy (płatny) plan Metal dla wymagających użytkowników

Dołącz do dyskusji 0

Podstawowa oferta Revolut jest całkowicie bezpłatna (nie licząc jednorazowej opłaty za wydanie karty). Użytkownicy wariantu premium mają dodatkowo do dyspozycji wyższe limity transakcyjne i korzystniejsze opłaty za inne usługi (oraz lepiej wyglądające karty), a także bardzo ciekawe opcje w postaci jednorazowej karty płatniczej do użytku w internecie. Dla najbardziej wymagających szykowany jest jednak nowy wariant, o wdzięcznym mianie Metal.

źródło: Cashless.pl

A zatem co wchodzi w skład najnowszej odsłony usługi?

  • Metalowa karta płatnicza Mastercard w kolorze czarnym
  • Usługa cashback 1%, z możliwością odbioru także w kryptowalutach
  • Darmowa usługa Concierge (firma zapewnia wyspecjalizowanego doradcę, realizującego nietypowe zachcianki klientów w zasadzie w każdej możliwej kategorii)
  • Bezpłatne wypłaty z bankomatów do ekwiwalentu kwoty 600 euro (w wariancie premium limit wynosi ekwiwalent 400 euro; brak dokładnych danych o limicie w złotówkach w tej chwili)
  • Pozostałe usługi jak w wariancie Premium, czyli nielimitowane przewalutowania, darmowa dostawa karty płatniczej w ciągu 3 dni w dowolne miejsce na świecie, zniżka na ubezpieczenie telefonu, darmowe medyczne ubezpieczenie podróżne, darmowe ubezpieczenie od opóźnień w podróży osób i bagażu, darmowa karta ze zmiennym numerem do transakcji internetowych, bezpłatne przelewy ekspresowe w 28 walutach oraz priorytetowa obsługa klienta 24/7

Koszt usługi w tym wariancie to 13,99 € miesięcznie, lub 135 € rocznie (zaprzyjaźnione wróbelki ćwierkają, że polskie ceny będą wynosić odpowiednio 49,99 i 500 zł; dla przypomnienia, wariant premium to 29,99 zł miesięcznie). Trzeba przyznać, że nie jest on mały, aczkolwiek Revolut w pakiecie Metal zdecydowanie wydaje się być profilowany pod kątem najbardziej wymagających, często podróżujących klientów, dla których ten koszt okaże się pomijalny w stosunku do korzyści. Reszta użytkowników zapewne pozostanie przy wariancie Premium lub Free.

Źródło: Mobiflip.de, Cashless, zaprzyjaźnione wróbelki

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona