Revolut
Revolut

Revolut szykuje nowy (płatny) plan Metal dla wymagających użytkowników

Podstawowa oferta Revolut jest całkowicie bezpłatna (nie licząc jednorazowej opłaty za wydanie karty). Użytkownicy wariantu premium mają dodatkowo do dyspozycji wyższe limity transakcyjne i korzystniejsze opłaty za inne usługi (oraz lepiej wyglądające karty), a także bardzo ciekawe opcje w postaci jednorazowej karty płatniczej do użytku w internecie. Dla najbardziej wymagających szykowany jest jednak nowy wariant, o wdzięcznym mianie Metal.

źródło: Cashless.pl

A zatem co wchodzi w skład najnowszej odsłony usługi?

  • Metalowa karta płatnicza Mastercard w kolorze czarnym
  • Usługa cashback 1%, z możliwością odbioru także w kryptowalutach
  • Darmowa usługa Concierge (firma zapewnia wyspecjalizowanego doradcę, realizującego nietypowe zachcianki klientów w zasadzie w każdej możliwej kategorii)
  • Bezpłatne wypłaty z bankomatów do ekwiwalentu kwoty 600 euro (w wariancie premium limit wynosi ekwiwalent 400 euro; brak dokładnych danych o limicie w złotówkach w tej chwili)
  • Pozostałe usługi jak w wariancie Premium, czyli nielimitowane przewalutowania, darmowa dostawa karty płatniczej w ciągu 3 dni w dowolne miejsce na świecie, zniżka na ubezpieczenie telefonu, darmowe medyczne ubezpieczenie podróżne, darmowe ubezpieczenie od opóźnień w podróży osób i bagażu, darmowa karta ze zmiennym numerem do transakcji internetowych, bezpłatne przelewy ekspresowe w 28 walutach oraz priorytetowa obsługa klienta 24/7

Koszt usługi w tym wariancie to 13,99 € miesięcznie, lub 135 € rocznie (zaprzyjaźnione wróbelki ćwierkają, że polskie ceny będą wynosić odpowiednio 49,99 i 500 zł; dla przypomnienia, wariant premium to 29,99 zł miesięcznie). Trzeba przyznać, że nie jest on mały, aczkolwiek Revolut w pakiecie Metal zdecydowanie wydaje się być profilowany pod kątem najbardziej wymagających, często podróżujących klientów, dla których ten koszt okaże się pomijalny w stosunku do korzyści. Reszta użytkowników zapewne pozostanie przy wariancie Premium lub Free.

Źródło: Mobiflip.de, Cashless, zaprzyjaźnione wróbelki