Relacja z konferencji Apple - zapowiedź - Tabletowo.pl

Relacja z konferencji Apple – zapowiedź

Tabletowo.pl Relacja z konferencji Apple - zapowiedź Apple Nowości

Nadszedł 7 marca – dzień, na który czekają wszyscy fani koncernu spod znaku nadgryzionego jabłka (i nie tylko). Już dziś wieczorem w San Francisco zostanie zaprezentowany iPad kolejnej, trzeciej już, generacji (asekuracyjnie nie nazywam go iPadem 3, bo różnie może być). Podobnie jak rok temu w momencie oficjalnej premiery iPada 2, tak i tym razem postanowiliśmy relacjonować wydarzenie na żywo.

Tu należą Wam się wyjaśnienia, by nikt nie poczuł się urażony – nie będzie to relacja bezpośrednio z San Francisco (firmie Apple gdzieś zawieruszyło się zaproszenie dla naszej redakcji ;)). Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań, by relacja była przyjemna i pożyteczna. Jeśli chcecie poznać wieści o nowym iPadzie właśnie od nas – będzie nam bardzo miło.

Przed samym eventem warto przypomnieć sobie ostatnie plotki dotyczące kolejnego tabletu Apple – zebraliśmy je dla Was w tym wpisie.

Do napisania wieczorem! Startujemy o 18.50.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona