Ważne

Premiera Apple iPada 2 – relacja live

Na ten wieczór czekają nie tylko wielbiciele firmy Apple, z niecierpliwością wyczekujący kolejnego urządzenia, na które będą mogli wydać pieniądze. Na konferencję koncernu z Cupertino czekają wszyscy obserwatorzy tabletowego rynku i… pozostali producenci sprzętu. Tak, bez wątpienia to właśnie oni są jednymi z najbardziej zniecierpliwionych osób chcących dowiedzieć się jaki będzie iPad 2. A jaki będzie? Przekonamy się już za kilkanaście, może kilkadziesiąt minut. Zapraszamy na relację live z konferencji Apple, na której zostanie przedstawiony drugi tablet producenta, najprawdopodobniej o nazwie iPad 2.

Relację przeprowadzę wraz z Jarkiem. Staraliśmy się znaleźć rozwiązanie jak najbardziej wygodne dla Was, więc na szczęście strona nie wymaga odświeżania – wystarczy, że będziecie obserwować treść pojawiającą się w poniższym okienku. Zdjęcia, które będziemy dodawać będą widoczne jako małe ikonki, ale po kliknięciu na nie będą się powiększać.

Mam nadzieję, że Apple nas nie zawiedzie i zaprezentuje naprawdę ciekawy sprzęt!

Komentarze

 • SyoMas

  No dobra, drzwi nie kupiłem, skupiłem się wyłącznie na Waszej relacji. Na szczęście moja ładniejsza połowa wykazała się ogromną cierpliwością.

  Wkońcu coś mogę swobodnie napisać i zdecydowanie należą się Wam gratulacje za skrzyknięcie ludzi wokół relacji. Za samą relację oczywiście również. Byłem ciekaw jak to wypadnie ale za nic bym się nie spodziewał, że będę się wyczytywał szwendając się miedzy dziesiątkami drzwi w sklepie. Wyszło rewelacyjnie i wielki szacun.

  Kasiu, kupuję fotkę na ścigaczu, ta tutaj jest bardzo grzeczna :)

  • Wiesz… szczerze mówiąc to nie miałam pojęcia ile osób będzie to czytało – i czy w ogóle ktoś będzie (joke :P). Okazało się, że było Was całkiem sporo, co mnie niezmiernie cieszy. Część to stali Czytelnicy Tabletowo, a część osoby będące tu pierwszy (mam nadzieję, że nie ostatni) raz. Dzięki za miłe słowa!

   Co do fotki… ;) i tyle (dziewczyna pewnie patrzy Ci na ręce :p)

 • SyoMas

  Udało Ci się zebrać społeczność, widzisz jak ludziska jeszcze se chcieli pogadulić. To niemałe osiągnięcie. Tak trzymaj.

  Nareszcie nauczyłem się dodawać :)

 • groover

  Dyskusja fajna tylko trzeba by moze ludzi skrzyknąć coby sklep po polsku był. Czekam na ten obiecany czat dla uczestników i powiadomienie na maila kiedy. Pozdrowienia dla Kasi

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona