Relacja z eventu Apple (zapowiedź). Ostatnie plotki przed premierą iPada 2 | Tabletowo.pl

Relacja z eventu Apple (zapowiedź). Ostatnie plotki przed premierą iPada 2

Dołącz do dyskusji 0

10 godzin – tyle czasu dzieli nas od rozpoczęcia eventu Apple, na którym oficjalnie poznamy długo wyczekiwanego przez praktycznie wszystkich iPada 2. Zgodnie z wcześniejszymi sygnałami, przeprowadzimy relację live z tego wydarzenia, byście na bieżąco mogli śledzić to, co dzieje się na konferencji i prawie z pierwszej ręki otrzymywać najciekawsze informacje.

Relacja z eventu Apple dziś (2 marca) o godzinie 19. Bądźcie razem z nami!

Tymczasem warto przyjrzeć się ostatnim spekulacjom, które pojawiają się na kilkanaście godzin przed premierą tabletu Apple drugiej generacji. Tym razem na stronie Amazon.de pojawił się sprzęt będący rzekomo iPadem 2.

Według informacji tam zawartych, iPad 2 ma być wyposażony w ekran o przekątnej 9,7″ (czyli dokładnie taki sam, jak pierwszy iPad), procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz, WiFi, aparat, Bluetooth oraz złącze Thunderbolt (o którego możliwym istnieniu informowaliśmy tutaj).

Ciekawa jest natomiast data dostępności iPada 2. Według najnowszych danych ma to być już 17 marca. Cóż, już wieczorem poznamy wszystkie informacje na temat tabletu Apple od najbardziej wiarygodnego źródła. Swoją drogą, ciekawe czy Steve Jobs pojawi się na konferencji…

A poniżej fotki mające rzekomo przedstawiać iPada 2, zamieszczone przez jeden z chińskich portali (via: Engadget).

Bądźcie razem z nami!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona