Reklama Samsunga Galaxy Note na Super Bowl (wideo) - Tabletowo.pl

Reklama Samsunga Galaxy Note na Super Bowl (wideo)

Tabletowo.pl Reklama Samsunga Galaxy Note na Super Bowl (wideo) Ciekawostki Nowości Samsung

Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo ligi NFL, czyli futbolu amerykańskiego, który gromadzi przed ekranami telewizorów rzeszę widzów (warto wspomnieć, że w tegorocznym finale New York Giants pokonali w Indianapolis New England Patriots 21:17). To właśnie sprawia, że wydarzenie to stało się jednym z najbardziej opłacalnych dla reklamodawców, którzy chcą wypromować swój produkt. W zeszłym roku zwróciliśmy uwagę na reklamę Motoroli, niosącą hasło „Motorola Xoom – the tablet to create a better world”. Tym razem w oczy rzuciła nam się reklama Samsunga Galaxy Note.

Koreański producent kolejny raz posłużył się już oklepanym tematem kolejki ludzi czekających na zakup swojego wymarzonego smartfona… Mnie na kolana poniższa reklama nie powaliła, mimo tego, że lubię oglądać Glee, a tu można znaleźć nawiązanie do tegoż serialu. Nie zostało w niej pokazane nic (poza: “It’s got a pen, this is awesome!”), co mogłoby przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Chyba że macie inne zdanie na ten temat?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona