Ważne

Motorola Xoom – Superbowl 2011 (wideo)

Czy czekaliście na rozpoczęcie kampanii reklamowej Motoroli Xoom tak jak ja? Czy teaser przed reklamą podobał się Wam tak jak mnie? Czy chcieliście zobaczyć więcej Xoom’a w akcji? Poniżej wideo z właściwej reklamy i pytanie – czy jesteście reklamą zawiedzeni tak samo jak ja?

A tak generalnie to w końcu któryś z tych wszystkich szumnie zapowiadanych od ponad roku tabletów mógłby się wreszcie znaleźć (fizycznie) na półkach sklepowych. Ciekawe jak długo można testować cierpliwość klientów zanim ci w końcu pójdą kupić iPada ?

Komentarze

 • SyoMas

  Jest coś intrygującego w takich pomysłach. Na mnie przynajmniej to działa i zachęca do zakupu. Niestety jak już ktoś napisał szkoda mi będzie tyle kasy na tablet. Czekam uparcie na Adama :)

  • Tomasz Gałecki

   To napisze tylko dwie rzeczy:
   koniecznie daj nam znac jak kupisz oraz, że gratulujemy odwagi! ;-)

 • SyoMas

  Odniesienie do Orwella – fajne.
  Czy komuś również białe słuchawki kojarzą się ze sterylnym sprzętem Appla? Zresztą ta wszechobecna biel również…
  Nie bym miał coś do estetyki tego sprzętu. Ilekroć widzę to mnie urzeka.

  • Oczywiscie jest ze jest to nazwiazujaca do jedynie slusznego tabletu i polityki filrmy Apple. Swoja droga w 1984 Apple reklamowal w podobny sposob Maca (rezyser Ridley Scott) i to tez jest aluzja do tej reklamy.

   http://www.youtube.com/watch?v=vNy-7jv0XSc

 • ghostcat

  Miałem dokładnie to samo skojarzenie z Apple. Zresztą pewnie dokładnie o to chodziło. Cel zamierzony – osiągnięty. reklama dość sterylna w przekazie, ale mi się podoba. Prezentacja nie tyla samego sprzętu co pewnego przekazu, idei. Bądź w końcu inny, posiadaj w końcu coś innego niż ipad. Dla mnie spoko.

 • Glexab

  Mi też się to skojarzyło z wyznawcami apple, głownie przez te białe słuchawki.

 • ghostcat

  To nie tylko słuchawki ale w ogóle kolorystyka i sterylność otoczenia i ludzi ;-)

 • ghostcat

  Poza tym Ci wszyscy ludzie zachowują sie jak bezwolne automaty ………………………… i wreszcie dziewczyna wyciąga słuchawki z uszu … hehe.

 • SyoMas

  Co do odwagi wobec Adama to są lepsi. Tomek już dziś chyba dostanie swoje urządzenie do ręki http://tomasz.topa.pl/tablet-notionink-adam-zamowiony.html#comment-126404
  Zatem mamy szansę na pierwszą polską recenzję. Nikt inny się jeszcze nie ujawniał.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona