W skrócie: Redmi Note 4 z polskiej dystrybucji staniał. Zebrano już połowę środków na Librem 5 | Tabletowo.pl

W skrócie: Redmi Note 4 z polskiej dystrybucji staniał. Zebrano już połowę środków na Librem 5

Dołącz do dyskusji 0

Chcesz kupić świetnego średniaka od Xiaomi, koniecznie w polskiej dystrybucji? To dobry moment, bowiem cena Redmi Note 4 została obniżona. Jest też informacja o Librem 5. Powiększanie się puli pieniędzy przekazanych na ten projekt sprawia, że coraz więcej osób zaczyna wierzyć w jego powodzenie.

Redmi Note 4 znacznie staniał

Na naszym rynku właśnie pojawił się w sprzedaży Xiaomi Mi A1. Z tego też powodu staniał inny model tej marki – Redmi Note 4. Aktualnie za wersję z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej przyjdzie nam zapłacić 899 złotych (100 złotych mniej niż wcześniej), natomiast za wariant z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej 1098 złotych (co daje 200 złotych mniej). Taka obniżka sprawia, że nawet w polskiej dystrybucji cena Xiaomi Redmi Note 4 staje się akceptowalna, a trzeba przypomnieć, że smartfon jest bardzo dobry. Nowe ceny już obowiązują w sklepach partnerskich dystrybutora ABC Data.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Recenzja Xiaomi Redmi Note 4

To już ponad 50%

Projekt Librem 5 wzbudza coraz większe zainteresowanie. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że GNOME Foundation oraz KDE Plasma zdecydowali na oficjalne wsparcie pomysłu. Wczoraj natomiast została zebrana połowa potrzebnych pieniędzy – około 774 tysiące dolarów, co daje 51% całości (tj. 1,5 mln dolarów). Co prawda, projekt jeszcze nie jest na ostatniej prostej, ale musicie przyznać, że jak na razie idzie całkiem dobrze. Ile jeszcze potrwa zbiórka? Do końca akcji pozostało 26 dni.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Z odrobiną szczęścia “prawdziwy Linux” na smartfony może być strzałem w dziesiątkę

Źródło: puri.sm, gsmaniak.pl

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona