Najkorzystniejszy pakiet internetu w RedBull Mobile znika z oferty. Zastąpi go inny, ale już nie tak dobry | Tabletowo.pl

Najkorzystniejszy pakiet internetu w RedBull Mobile znika z oferty. Zastąpi go inny, ale już nie tak dobry

Dołącz do dyskusji 0

Na blogu rzecznika Play pojawiła się informacja o tym, że dni pakietu Darmowy Internet LTE w Play są policzone. Zamiast niego będzie można kupić pakiet 100 GB za 40 zł. Widocznie oferta była zbyt korzystna dla użytkowników RBM na kartę, a nie opłacała się operatorowi.

Darmowy Internet LTE w Play był naprawdę dobrym 30-dniowym pakietem, z którego korzystało wielu klientów Red Bull Mobile. Cóż, niestety na jego wykorzystanie nie pozostało już zbyt wiele czasu – będzie można go aktywować tylko do końca października. Jeśli więc nam na nim zależy, powinniśmy wtedy go uruchomić, by cieszyć się nim jeszcze w listopadzie.

Zgodnie z wpisem na blogu Marcina Gruszki, rzecznika Play, zamiast DIL-a, sieć uruchamia dziś nowy pakiet: Pakiet Internet 100 GB w Red Bull MOBILE na Kartę. Ten kosztuje 40 złotych, ważny jest 30 dni i oferuje limitowany dostęp do sieci dla taryf:

  • Red Bull MOBILE na kartę,
  • Red Bull MOBILE na kartę II,
  • Red Bull MOBILE na kartę – edycja specjalna.

Nowy pakiet można włączyć na trzy sposoby:

  • kodem USSD: *111* 911#
  • w aplikacji Play24
  • wysyłając SMS o treści: start.911 pod numer 111

W komentarzach pod wpisem informującym o zmianach w Red Bull Mobile pojawiły się głosy, że niektórzy się ich spodziewali. Przecież użytkownikom nie może być za dobrze ;)

źródło: Blog Play

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona