Redakcja pisze list do technologicznego św. Mikołaja

Chyba każdy z nas miał w życiu taki czas, w którym wierzył w istnienie świętego Mikołaja. W to, że wciska się przez komin i podczas naszego snu zostawia prezenty, pośpiesznie łapiąc za zostawione ciastko i mleko (lub cokolwiek innego, w zależności od regionu). Ale już z tego wyrośliśmy. Zamiast pisania listów część z nas zaczęła czytać listy z życzeniami od innych, w tym młodszych członków swojej rodziny. Tymczasem ja poprosiłam zespół redakcyjny, żeby odrobinę się wysilił i napisał o urządzeniach, które chciałby dostać od św. Mikołaja.

Po co to wszystko? Z kilku powodów, ale głównym była chęć otworzenia się na Was, drodzy Czytelnicy, byście mogli poznać nas i nasze potrzeby elektroniczne nieco bliżej. Jasne, poniekąd znacie nasze upodobania, bo piszemy o nich w tekstach publikowanych na łamach Tabletowo, ale chyba nigdy nie napisaliśmy wprost, jakie urządzenia byśmy chcieli kupić/dostać. Przy okazji sama poznałam „technologiczne marzenia” części redakcyjnego zespołu i nie ukrywam, że w wielu przypadkach moje przypuszczenia się sprawdziły.

Jeśli zatem macie wolną chwilę i jesteście zainteresowani naszymi listami do technologicznego św. Mikołaja – zajrzyjcie na poszczególne podstrony tego tekstu. Specjalnie został podzielony na tyle części, by listy redaktorów nie pomyliły się świętemu ;).

Przy okazji chętnie dowiem się czy z którymś z nas możecie się utożsamić? Napiszcie w komentarzach o jakim sprzęcie marzycie. Naprawdę fajnie by było poznać również Was od tej technologicznej strony!

A jeśli chcielibyście wygrać fajny sprzęt, zajrzyjcie do tego wpisu, gdzie czeka na Was Surface 3 i Lumia 640 XL.

Spis treści:
1. Wprowadzenie
2. Tomasz Dunia
3. Kacper Żarski
4. Grzegorz Dąbek
5. Albert Lewandowski
6. Krzysztof Nawrot – Galaktyczny.pl – gościnnie
7. Katarzyna Pura