fot. Rebtel

Rebtel daje od teraz za darmo nielimitowane rozmowy, SMS-y i 1 GB internetu w kilku kolejnych miastach

Rebtel rozpoczął swoją działalność w Polsce na początku czerwca 2018 roku, jednak swoje usługi oferował wyłącznie we Wrocławiu. Teraz to się zmienia, ponieważ z jego oferty będą mogli skorzystać mieszkańcy kolejnych kilku miast.

Rebtel wybrał dość niecodzienny model działania, ponieważ całkowicie za darmo daje klientom nielimitowane rozmowy, SMS-y i 1 GB internetu co miesiąc. Początkowo jednak z jego usług mogli skorzystać wyłącznie mieszkańcy Wrocławia, a karty SIM dostępne były jedynie u ambasadorów marki. Teraz zasady się nieco zmieniły.

Reklama
Oferta Rebtel (fot. Rebtel)

Rebtel poinformował, że jego oferta obecnie dostępna jest również dla mieszkańców Krakowa, Łodzi, Gdańska i Poznania. Co więcej, kartę SIM zainteresowani mogą zamówić także przez internet na >oficjalnej stronie internetowej operatora<, co bez wątpienia znacznie ułatwia sprawę. Sieć jednak mimo wszystko nie rezygnuje z ambasadorów.

Osoby, które chciałyby dołączyć do sieci Rebtel, mogą zarówno zamówić nowy numer, jak i przenieść już posiadany. Wszelkie formalności dokonuje się na podlinkowanej powyżej stronie. W tym miejscu należy jednak dodać, że podczas składania zamówienia trzeba dodać również kartę płatniczą, ponieważ co miesiąc operator sprawdza, czy jest ona aktywna – jest to warunek przyznania pakietu nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 1 GB internetu.

Warto też wiedzieć, że Rebtel posiada w swojej ofercie dodatkowe pakiety internetu, bowiem dla niektórych 1 GB z pewnością okaże się niewystarczający. Do wyboru są cztery paczki: 1 GB za 7 złotych, 5 GB za 15 złotych, 20 GB za 25 złotych i 50 GB za 35 złotych. Najkorzystniejszy jest oczywiście ten ostatni, ponieważ ze świecą szukać u konkurencji zestawu nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 50 GB internetu za 35 złotych.

Rebtel korzysta z zasięgu Plusa. Pozostałe informacje na temat jego oferty zainteresowani znajdą na >oficjalnej stronie internetowej operatora<.

Źródło: Rebtel