Słuchawki Realme Buds 2

Klonowanie rozpoczęte: Realme wkrótce zaprezentuje słuchawki podobne do AirPodsów

Realme niedawno wspominało o tym, że chce wyjść z produkcją poza segment smartfonów. Pierwsze małe kroki w tym kierunku zostały już postawione. Firma chwali się projektem bezprzewodowych słuchawek Bluetooth, bardzo podobnych do AirPodsów.

Reklama

Realme bardzo chciałoby stać się producentem liczącym się na rynku międzynarodowym. Receptę na osiągnięcie takiego celu można znaleźć u konkurencji, na przykład podglądając Xiaomi. A co w pierwszych latach istnienia robiło Xiaomi? Kopiowało styl wizualny urządzeń Apple, i to na potęgę. Zatem teraz Realme spróbuje podobnej strategii.

Słuchawki Realme zupełnie jak AirPodsy

Realme wskazuje swoim fanom, że premiera bezprzewodowych słuchawek Bluetooth produkcji tej firmy jest już blisko. Nie bez powodu na twitterowych kontach trzech ważnych osób z kierownictwa przedsiębiorstwa pojawiły się zdjęcia ukazujące akcesorium w trzech różnych kolorach obudowy.

Reklama

Te trzy profile to Madhav Sheth, prezes Realme India, szef marketingu Francis Wang oraz Sreehari, pełniący funkcje Product Managera. Niedługo później na oficjalnym koncie Realme na Twitterze pojawiło się zdjęcie etui dla powyższych słuchawek, zwiastujące bliską premierę akcesorium.

Konstrukcja słuchawek jest bardzo zbliżona do AirPodsów od Apple. To raczej nie dziwi, jako że jest to bardzo uniwersalny styl i pojawia się w wielu innych produktach tego typu – na przykład w Huawei Free Buds 3.

Data premiery słuchawek Realme nie jest jeszcze znana, choć podczas premiery Realme X2 Pro wskazano, że powinny debiutować jeszcze w grudniu. Czekamy, zwłaszcza na cenę, która może być mocno konkurencyjna.

Apple może dorzucać AirPodsy do nowych iPhone’ów. Uwierzę, jak zobaczę

źródło: @realmemobiles

Reklama