real racing 3

Real Racing 3 będzie bezpłatny. Premiera na Androida i iOS 28 lutego

Z czym kojarzy Wam się 28. lutego? Jedni stwierdzą, że z ostatnim dniem tego miesiąca, inni – z abdykacją Benedykta XVI (akurat temat na czasie), mobilnym graczom natomiast powinna na myśl przyjść data premiery najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszych gier samochodowych. Mowa o Real Racing 3, tytule, który zadebiutuje właśnie 28 lutego.

Reklama

Poprzednia odsłona gry, Real Racing 2, kosztuje 5 dolarów. Zastanawiacie się zapewne ile będzie trzeba zapłacić za najnowszą… Otóż nic – będzie darmowa. Ale jest oczywiście pewien haczyk. Real Racing 3 będzie można pobrać za darmo, ale w grze – zapewne na każdym kroku – występować będą mikropłatności. Fakt ten potwierdził Nick Earl z Electronics Arts.

Premiera Real Racing 3, jak wspomniałam, odbędzie się 28. lutego. Tego właśnie dnia tytuł powędruje do obu cieszących się niesłabnącą popularnością sklepów z aplikacjami: Google Play (Android) i AppStore (w wersji na iPada i iPhone’a).

Deweloperzy zapowiadają ostrą jazdę i 600-godzinny gameplay. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i sprawdzić to za nieco ponad dwa tygodnie.

A tymczasem zapraszam Was do dyskusji: która z mobilnych gier samochodowych jest Waszym zdaniem najlepsza? Need For Speed, Asphalt, Real Racing? A może jeszcze inna? Dajcie znać w komentarzach.

źródło