Ważne

Oto zwiastun gry Real Racing 3. Jest na co czekać! (wideo)

W sieci pojawił się zwiastun gry Real Racing 3, następczyni niezwykle popularnych tytułów Real Racing i Real Racing 2.  Seria należy do jednych z najlepszych, najładniejszych i najbardziej realistycznych symulatorów wyścigowych na platformy mobilne.

Real Racing od dawien dawna słynęło z bardzo dobrej grafiki. Już pierwsza odsłona serii robiła ogromne wrażenie, druga je potęgowała, a trzecia… wygląda na to, że Real Racing 3 będzie grą przełomową. Jeżeli zwiastun przedstawia grafikę, jakiej rzeczywiście możemy spodziewać się na smartfonach i tabletach, już wkrótce urządzenia mobilne możliwościami dorównają niektórym konsolom. Odbicia w karoseriach samochodów, wysokiej rozdzielczości tekstury, dynamiczne oświetlenie, bardzo szczegółowe trasy, a także realizm rozgrywki – to wszystko przestaje przestaje być problemem w dobie wielordzeniowych mikroprocesorów i potężnych układów graficznych.

Zresztą zobaczcie sami i przygotujcie portfele. Real Racing 3 wjedzie do sklepów z aplikacjami jeszcze w tym roku!

W tej chwili nie wiadomo, za kierownicą jakich samochodów przyjdzie nam usiąść w Real Racing 3, ale te informacje wkrótce zostaną opublikowane. Jest na co czekać.

via Touch Arcade

Komentarze

 • ciekawe pod jakie układy robią tą grę, czy ujdzie na mali 400 albo na tegrze 3

  • agn

   tegra 3 ofc. nie wiem jak z ipadami

 • Byleby OUYA to udźwignęła;)

 • kkk

  Oczywiście na ipada real racing wyjdzie.

 • jaca

  znalazłem taki mały błąd (gramatyczny?):
  “to wszystko przestaje przestaje być problemem”
  pierwszy akapit, przedostatnia linijka

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona