Oto zwiastun gry Real Racing 3. Jest na co czekać! (wideo) - Tabletowo.pl

Oto zwiastun gry Real Racing 3. Jest na co czekać! (wideo)

Tabletowo.pl Oto zwiastun gry Real Racing 3. Jest na co czekać! (wideo) Aplikacje

W sieci pojawił się zwiastun gry Real Racing 3, następczyni niezwykle popularnych tytułów Real Racing i Real Racing 2.  Seria należy do jednych z najlepszych, najładniejszych i najbardziej realistycznych symulatorów wyścigowych na platformy mobilne.

Real Racing od dawien dawna słynęło z bardzo dobrej grafiki. Już pierwsza odsłona serii robiła ogromne wrażenie, druga je potęgowała, a trzecia… wygląda na to, że Real Racing 3 będzie grą przełomową. Jeżeli zwiastun przedstawia grafikę, jakiej rzeczywiście możemy spodziewać się na smartfonach i tabletach, już wkrótce urządzenia mobilne możliwościami dorównają niektórym konsolom. Odbicia w karoseriach samochodów, wysokiej rozdzielczości tekstury, dynamiczne oświetlenie, bardzo szczegółowe trasy, a także realizm rozgrywki – to wszystko przestaje przestaje być problemem w dobie wielordzeniowych mikroprocesorów i potężnych układów graficznych.

Zresztą zobaczcie sami i przygotujcie portfele. Real Racing 3 wjedzie do sklepów z aplikacjami jeszcze w tym roku!

W tej chwili nie wiadomo, za kierownicą jakich samochodów przyjdzie nam usiąść w Real Racing 3, ale te informacje wkrótce zostaną opublikowane. Jest na co czekać.

via Touch Arcade

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona