Razer Project Fiona - wiemy więcej - Tabletowo.pl
Ważne

Razer Project Fiona – wiemy więcej

Tabletowo.pl Razer Project Fiona - wiemy więcej Nowości

Firma Razer słucha się swoich fanów („You spoke and we listened” – Razer) – tak w jednym zdaniu można podsumować jej ostatnie działania. Na początku października bieżącego roku na Facebooku Razer opublikował post, z którego jasno wynikało, że to, czy Project Fiona – tablet dla graczy z prawdziwego zdarzenia – powstanie – zależy właśnie od zainteresowania faktem społeczności. Warunek był jeden: pod wskazanym postem musiało się pojawić 10 tysięcy „lajków” lub zostać udostępniony tyle właśnie razy w ciągu siedmiu dni. Reakcja społeczności: ponad 15 tysięcy kliknięć „lubię to” i prawie 6 tysięcy udostępnień. Przyszła pora na informacje o parametrach technicznych sprzętu, na które również wpływ mieli fani Razera. Wieści umieszczono oczywiście na profilu firmy na najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie.

Razer Project Fiona ma być tabletem stworzonym dla graczy, przez graczy. Po przeanalizowaniu głosów dochodzących od społeczności, ogłoszono, że sprzęt będzie wyposażony w procesor Intel Core i5 lub i7 z niezintegrowaną kartą graficzną i, jak pierwotnie miało być, kontrolery, które można montować do tabletu (doczepiać dzięki specjalnemu mechanizmowi). Urządzenie ma być dwukrotnie cięższe i grubsze od iPada, ma posiadać 10,1-calowy wyświetlacz i pracować pod kontrolą Windows 8.

Tablet dla graczy od Razera ma kosztować 1200 – 1500 dolarów (początkowo planowano zamknięcie się w 1000 dolarach). Kiedy trafi do sprzedaży? Tego na razie nie wiadomo…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona