Ramos i7s to będzie 7-calowiec z dwoma systemami operacyjnymi

Ramos i7s to będzie 7-calowiec z dwoma systemami operacyjnymi

Dołącz do dyskusji 0

Na pewno znacie chińską firmę Ramos, która pokazywała już wiele bardzo interesujących tabletów. Wystarczy przypomnieć chociażby i8 Pro lub i9, ale to oczywiście nie wszystkie urządzenia tego producenta. Teraz do sieci trafiły informacje o nowym produkcie, i7s.

Ramos i7s to jak łatwo można się domyślić 7-calowy tablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jego sercem jest procesor Intel Atom Bay Trail Z3735 o taktowaniu 1,83 GHz, ale nie jest znana ilość pamięci RAM. Poza tym znajdziemy w nim również łączność 3G oraz GPS. Jednak jego największą zaletą ma być dla wielu możliwość wybrania systemu operacyjnego pod kontrolą, którego będzie pracować ta dachówka. Do wyboru jest Windows 8.1 oraz Android 4.4.2 KitKat. Daje to spore możliwości potencjalnym nabywcom.

Tabletowo.pl Ramos i7s to będzie 7-calowiec z dwoma systemami operacyjnymi Android Plotki / Przecieki Tablety Windows

Jeśli jesteście zainteresowani tym urządzeniem to będzie on prawdopodobnie dostępny już 1 września, czyli jutro. Jego cena to około 130 dolarów. Na zdjęciach widać również kolorowe obudowy lub nakładki na obudowy, co może przyczynić się do dużego zainteresowania wśród młodszych użytkowników.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona