Ważne

Ramos I9 to ciekawy 9-calowy tablet kosztujący mniej niż 200 dolarów

Chińska firma Ramos może być Wam dobrze znana, ponieważ już kilkukrotnie pisaliśmy o jej produktach. Jednym z nich jest i8 Pro, który oferuje Windowsa 8.1, 8-calowy ekran oraz procesor Intel Bay Trail Z3740 za około 700 złotych. Jednak nadal wiele osób bardziej ceni sobie Androida, który oferuje dużo więcej gier i aplikacji do wyboru. Jeśli Wy również preferujecie system Google to zobaczcie co ma do zaoferowania Ramos I9.

Ramos I9 to 8,9-calowy tablet, który na swoim ekranie wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Jego sercem jest procesor dwurdzeniowy Intel Atom Z2580 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, 5-megapikselowy aparat główny (2 mpix na przodzie) oraz łączność WiFi. Dostępny jest w dwóch kolorach (biały oraz czarny). Jego grubość to tylko 8,5mm, a waga wynosi 441 gram.

ramos-i9-2

Najważniejsze jest oczywiście cena, która doczekała się sporej obniżki i wynosi teraz 192 dolary. Pracuje on pod kontrolą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean. Chcielibyście zobaczyć więcej takich urządzeń na rynku?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona