Ramos i11 Pro będzie metalowym tabletem z dobrą specyfikacją? 17

Ramos i11 Pro będzie metalowym tabletem z dobrą specyfikacją?

Ramos to chińska firma, którą na pewno kojarzycie, ponieważ już nie raz pojawiała się w naszych wpisach. Wystarczy chociażby przypomnieć modele, jak M12 czy i9 Gaming Editon. Teraz do sieci trafił informacje o kolejnym 11-calowym urządzeniu tego producenta.

Ramos i11 Pro to, jak już wspomniałem, prawdopodobnie 11-calowe urządzenie, które będzie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 lub 2048 x 1536 pikseli. Za moc na odpowiadać procesor Intel Core M oraz co najmniej 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim prawdopodobnie 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, 3-megapikselowy aparat oraz baterię o pojemności 7000 mAh. Nie jest znany również jego system operacyjny, ponieważ najlogiczniejszym rozwiązaniem byłby Windows 8.1, ale zamieszczone zdjęcie wskazuje, że możemy mieć do czynienia z Androidem.

Ramos i11pro 2

Ze zdjęć możemy wywnioskować również, że ten model zaoferuje nam metalową obudowę. Przypuszczalna cena powinna wynieść około 300 dolarów. Oczywiście na razie jest tutaj wiele niejasności, ale Ramos pokazał już kilka ciekawych modeli, więc warto przyglądać się bliżej tym produktom.