Ramos i10 Pro z Windowsem i Androidem na wideo - Tabletowo.pl

Ramos i10 Pro z Windowsem i Androidem na wideo

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Ramos i10 Pro z Windowsem i Androidem na wideo Nowości

Jesienią 2013 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Ramos chce wkroczyć na rynek tabletów wyposażonych w dwa systemy operacyjne. Pisaliśmy, że prawdopodobnie pierwszym takim tabletem tego producenta będzie Ramos i10 Pro, wyposażony w Androida i Windows 8. Niedługo potem plotki się potwierdziły, zaś na trwających obecnie targach CeBit producent urządzenie przedstawił większej rzeszy oglądających. Dzięki temu możemy zaobserwować jak działa ten model. Materiał przygotował niemiecki serwis Mobile Geeks.

Tablet składa się m.in. z ekranu o przekątnej 10,1 cala o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, procesora Intel Bay Trail Z3770D, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej na dane użytkownika. Reszta specyfikacji obejmuje aparat główny 5 Mpx, kamerę przednią o rozdzielczości 2 Mpx, Bluetooth, Wi-Fi oraz GPS. Tablet jest w stanie uruchomić zarówno Androida, jak i Windowsa w wersji 8.1. Design tabletu również jest dość „świeży”, zatem szykuje się całkiem interesujące urządzenie. Oby tylko Ramos dołożył do tego wszystkiego ciekawą cenę.

Jak działa urządzenie i jak wygląda możecie zobaczyć na powyższym materiale wideo. Co Wam się podoba, a co nie? Zapraszamy do dyskusji.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona