Rage 2 Epic Games Store

Tak dobrej oferty dawno nie było! Rage 2 i Absolute Drift za darmo w Epic Games Store!

Jeśli stęskniliście się za dużymi darmowymi grami w Epic Games Store, to mam dla Was dobrą informację! Firma postanowiła w tym tygodniu rozdać jeszcze dość świeże Rage 2, a także Absolute Drift. Proszę się częstować!

Reklama

Rage 2 za darmo w Epic Games Store!

Zaczniemy od większego dania, czyli Rage 2. Jest to kontynuacja ciepło przyjętego hitu z 2011 roku, którego twórcami było id Software (autorzy m.in. Doom Eternal). Za produkcje „dwójki” odpowiedzialny był już jednak inny zespół — Avalanche Studios, któremu tylko w małym stopniu pomagało id Software.

I to widać, bo obydwie gry dość mocno różnią się od siebie, choć fani serii wysoko ocenili obydwie produkcje. Ja sam uważam Rage 2 za całkiem niezłą grę w otwartym świecie, w której nieprzypadła mi jedynie do gustu fabuła, ale za to już sama rozgrywka trzyma wysoki poziom — w końcu to gra od twórców Just Cause 3 i 4.

Minimalne wymagania sprzętowe Rage 2:

System operacyjny:Windows 7, 8.1 lub 10 (wersje 64-bitowe)
Procesor:Intel Core i5-3570 lub AMD Ryzen 3 1300X
Pamięć RAM:8 GB
Wolne miejsce na dysku:50 GB
Karta graficzna:NVIDIA GTX 780 z 3 GB lub AMD R9 280 z 3 GB

Absolute Drift

Drugi darmowy tytuł z pewnością pochwalić się może znacznie mniejszą skalą niż Rage 2, co jednak nie znaczy, że jest mniej interesujący. Absolute Drift to w założeniach minimalistyczna (zarówno pod względem rozgrywki, jak i grafiki) zręcznościowa gra, w której głównym zadaniem jest… driftowanie.

Sugeruje nam to zresztą sam tytuł gry studia Funselektor Labs Inc. i moim zdaniem warto dać tej produkcji szansę, nawet jeśli nie jest się fanem motoryzacji. Absolute Drift nie jest może i grą na długie godziny, ale na samym początku wciąga jak diabli — jest w tej stosunkowo prostej rozgrywce coś relaksującego.

Minimalne wymagania sprzętowe Absolute Drift:

System operacyjny:Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 (64-bitowe systemy)
Procesor:Intel Core i3 z 2,2 GHz lub odpowiednik AMD
Pamięć RAM:2 GB
Wolne miejsce na dysku:350 MB
Karta graficzna:Intel HD Graphics z 512 MB pamięci VRAM
Gra dostępna jest również na komputerach z systemem MacOS.

Rage 2 i Absolute Drift możecie przypisać sobie za darmo do konta na stronie Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Zrobić to możecie do 25 lutego, później do zgarnięcia będzie kolejny darmowy tytuł.