Star Citizen za darmo

Star Citizen do sprawdzenia za darmo przez ograniczony czas

Chcecie sprawdzić jedną z najdroższych gier w historii, ale nie chcecie wydawać na to choćby jednej złotówki? To dobrze się składa, bo przez najbliższe kilka dni możecie całkowicie za darmo sprawdzić Star Citizena!

Reklama

Star Citizen do sprawdzenia całkowicie za darmo!

Nie będę owijał w bawełnę — nie przepadam za Star Citizenem. Jak dla mnie, projekt ten przy tak ogromnym budżecie, zawodzi swoim ślimaczym tempem rozwoju, co jednak nie oznacza, że nie warto gry tej sprawdzić — tym bardziej za darmo.

Star Citizen za darmo
Star Citizen – PC

Ale po kolei — czym ta gra jest? Star Citizen to bardzo ambitny projekt, tworzony od wielu lat pod patronatem przewodnictwem Chrisa Robertsa, doświadczonego i niezwykle kreatywnego producenta gier. Ten ogromny symulator kosmiczny powstaje już od 2011 roku (!!!) i jak do tej pory, pochłonął ponad 300 milionów dolarów, zebranych wśród 2,7 miliona graczy. Te liczby naprawdę robią wrażenie.

Wy jednak możecie Star Citizena sprawdzić całkowicie za darmo, nie wydając ani złotówki! Do 25 lutego grę możecie pobrać i przetestować na stronie robertsspaceindustries.com, używając kodu GETINTOTHEVERSE.

Uprzedzam jednak, że gra jest naprawdę wymagająca — Star Citizen potrafi w niektórych miejscach rozłożyć na łopatki nawet najmocniejsze komputery! I nie ma co się dziwić, pod względem technologii i skali, tytuł ten naprawdę zachwyca, czego dowodem jest bardzo wysokiej jakości oprawa graficzna.

Zaznaczę jednak, że w darmowej wersji gry nie znajdziemy wszystkich elementów pełnej wersji. Do naszej dyspozycji oddano jednak kilka różnorodnych statków i trybów (w tym świetne Star Marine). Tak więc zawartości Wam na najbliższe dni nie zabraknie, co pozwoli kompleksowo przetestować ten tytuł.

Do gry akurat trafiła nowa aktualizacja — co pewnie wielu fanów tej produkcji cieszy. Szkoda jedynie, że samego końca produkcji Star Citizena nadal nie widać…