Pstryczek w nos w stronę Samsunga w nowej reklamie Lenovo Moto | Tabletowo.pl

Pstryczek w nos w stronę Samsunga w nowej reklamie Lenovo Moto

Dołącz do dyskusji 0

Jednym ze sposobów reklamy swoich produktów jest wypunktowanie słabej cechy jakiegoś konkurencyjnego urządzenia. Ostatnio na topie jest Apple i brak wejścia mini-jack w iPhonie 7, z którego śmieją się Huawei i Asus. Z tego typu zagrania chciało też skorzystać Lenovo. Jednakże z racji tego, iż Moto Z i Z Force,  tak samo jak iPhone 7 i 7 Plus,  nie mają mini-jack, chiński producent znalazł sobie innego producenta – Samsunga.

Drugim najpopularniejszym ostatnio tematem są wybuchające baterie w Galaxy Note 7. Lenovo wyśmiało już raz Samsunga, porównując czas ładowania swej Moto Z do iPhona 6S oraz Note’a 7. Teraz robi to po raz kolejny zamieszczając infografikę o akumulatorach w modułach do urządzeń z serii Moto. Możemy na niej przeczytać iż firma tworząc moduły za priorytet uznaje bezpieczeństwo oraz przykłada wielką wagę do testów jakości wszystkich swoich baterii.

moto-z-droid-promo-galaxy-note-7

Mimo iż nie ma tutaj żadnej wzmianki o Galaxy Note 7,  to infografika wyraźnie pije w stronę najnowszego flagowca Samsunga, a dopóki ten nie rozprawi się z problemami, to prawdopodobnie jeszcze nie raz zobaczymy naśmiewanie się na tym polu.

Źródło: GizmoChina

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona